Seiko SNZH55K1 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Seiko SNZH55K1 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 818.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
ZEGAREK SEIKO AUTOMATIC SNZH55K1 - 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! SALON KRAKÓW
818.00
HappyTime.com.pl
Seiko SNZH55K1
1052.00
ZEGAREK.NET
Zegarek Męski SEIKO SNZH55K1
1052.00
Luxtime.pl
Seiko SNZH55K1
1052.00
InBook.pl

Parametry

Producent:Seiko
Kategoria:Zegarki męskie
Styl sportowy
Mechanizm automatyczny
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny
Rodzaj paska bransoleta
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje datownik, wodoszczelność
Grubość koperty 14 mm
Szerokość koperty 41 mm

Opis

Japońska marka Seiko przygotowując linię Automatic Seiko chciała stworzyć uniwersalne czasomierze, które wspaniale sprawdzą się w wielu sytuacjach, a przy tym nie będą prawie w ogóle wymagać konserwacji. 23 nienaturalne kamienie szlachetne zostały umieszczone w środku modelu SNZH55K1 po to, aby zapewnić udoskonalone funkcjonowanie samoczynnego mechanizmu, który bywa bardzo obciążony w trakcie pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma problemów z wycieraniem się części i nieprawidłowym działaniem.
W modelu SNZH55K1 znaleźć można datownik, a klasa wodoodporności pozwala pływać w nim. Sportowy fason wspaniale widoczny jest w każdym centymetrze tego zegarka producenta Seiko, początkując od stalowego paska, który z łatwością się zapina i jest wytrzymały - nie ma obawy o przypadkowe odpięcie się! Czarna tarcza i metaliczne indeksy sprawiają, iż w każdych warunkach bez problemów można odczytać aktualną godzinę.
Sportowa fason zegarka SNZH55K1 pasuje do każdej codziennej kreacji, spełni oczekiwania także w połączeniu z bardziej eleganckimi outfitami. Model SNZH55K1 to świetny dobór dla każdego pana!