Timex TW2R27300 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Timex TW2R27300 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 429.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
ZEGAREK TIMEX Weekender Fairfield TW2R27300 - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! SALON KRAKÓW.
429.00
HappyTime.com.pl
Zegarek Męski Timex Weekender Fairfield TW2R27300
454.00
Luxtime.pl
Timex TW2R27300
454.00
ZEGAREK.NET

Parametry

Producent:Timex
Kategoria:Zegarki męskie
Styl klasyczny, fashion, sportowy
Mechanizm kwarcowy
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny
Kolor paska czarny
Rodzaj szkła mineralne
Wodoszczelność 3 ATM
Funkcje wodoszczelność
Szerokość koperty 41 mm

Opis

prezentujemy głównie klasyczny i wyszukany męski zegarek TIMEX TW2R27300 to model z systemem podświetlenia rodzaju INDIGLO który wspaniale podświetla całą tarczę zegarka. Kwarcowy amerykański mechanizm, gwarantujący wyjątkową poprawność chodu.

Mineralne szkiełko w zegarku jest oporne na pęknięcia i posiada możliwość polerowania. TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska producent zegarków. Początek marki datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski.

firma ekspresowo zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design i funkcjonalność produktów zostają docenione poprzez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów. Atrybuty ZEGARKA TIMEX TW2R27300: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią; -BRANSOLETA: Stalowa koloru czarnego; -KOPERTA: Stalowa koloru czarnego; -TARCZA: Czarna; -SZKIEŁKO: Mineralne; -INDIGLO: Równomierne podświetlenie całej tarczy; -DATOWNIK: demonstruje aktualny dzień miesiąca; -CHRONOGRAF: Stoper analogowy mierzący czas maksymalnie do 30 minut; -WODOSZCZELNOŚĆ: Klasa WR 30m odporny na drobne zachlapania (mycie rąk, deszcz), nie wolno pływać; -OKRES GWARANCJI: 3 lata; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -ORYGINALNE OPAKOWANIE TIMEX;