Zegarek - estabilshed k9h2x1c6 black/silver marki Calvin klein promocja 2024

Cena899.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ANSWEAR.com

Parametry

Producent:Calvin Klein
Kategoria:Zegarki męskie
Mechanizm kwarcowy
Wodoszczelność 3 ATM
Funkcje wodoszczelność

Opis

klasyczny zegarek na skórzanym pasku Calvin Klein to kwintesencja stylu amerykańskiej marki, który nieprzeciętnie prezentuje się równocześnie w eleganckich jak i formalnych stylizacjach. Czasomierz z kolekcji Established CK K9H2X1C6 oparty jest na stali szlachetnej 316L, która gwarantuje i błogi błysk.

Na białym cyferblacie w wysmakowany sposób prezentują się indeksy liniowe, a także smukłe wskazówki, pokryte srebrem w technice PVD. Na uwagę zasługuje w dodatku koperta w pokaźniejszym wymiarze (średnica 43,0), która adekwatnie koresponduje z transparentną tarczą.

Mówiąc o modelu CK K9H2X1C6, trudno pominąć wysmakowane zapięcie, które doskonale dopasowuje się do kształtu męskiego nadgarstka, nie krępując jego ruchów. Kwarcowy czasomierz jest bardzo solidny dzięki zaimplementowaniu szkła mineralnego oraz wytrzymałej stali szlachetnej 316L.

konwencjonalny design został urozmaicony zgrabnym sekundnikiem, znajdującym się pod wskazówkami godzin i minut, nadającym całości ciekawego wyglądu oraz funkcjonalności. Prezentowany model znamionuje się wodoodpornością na poziomie 30 metrów.