Garmin Fenix 5 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Garmin Fenix 5 oraz 13 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 219.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-94%
Pasek GARMIN do Garmin Fenix 5 Żółty
219.00
Media Expert
Pasek GARMIN do Garmin Fenix 5 Błękitny
249.99
Media Expert
Pasek GARMIN do Garmin Fenix 5 Czerwony
249.99
Media Expert
Smartwatch GARMIN Fenix 5 Szary DARMOWY TRANSPORT
1649.00
ELECTRO.pl
Garmin Fenix 5 (stalowoszary z czarnym paskiem)
1649.00
OleOle!
Smartwatch GARMIN Fenix 5 Szary
1659.00
Media Expert
Garmin Fenix 5 (stalowoszary z czarnym paskiem)
1749.00
RTV EURO AGD
Garmin Fenix 5 Plus (srebrny z czarnym paskiem)
2429.00
OleOle!
Zegarek sportowy z GPS GARMIN Fenix 5 Plus 47mm Srebrny z czarnym paskiem 010-01988-11
2449.00
MediaMarkt.pl
Smartwatch GARMIN Fenix 5 Plus Srebrno-czarny DARMOWY TRANSPORT
2576.10
ELECTRO.pl
Garmin Fenix 5 Plus (srebrny z czarnym paskiem)
2619.00
RTV EURO AGD
Smartwatch GARMIN Fenix 5 Plus Srebrno-czarny
2619.00
Media Expert
Garmin zegarek Fenix 5 Plus Sapphire, Black, Black band
3399.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Zegarki sportowe

Opis

Garmin Fenix 5S Plus

Garmin Fenix 5S Plus to wytrzymały i zaawansowany zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych, który pomaga osiągać cele i pasuje na mniejsze nadgarstki. Osiągaj udoskonalone wyniki z nowoczesnymi pomiarami skuteczności, mapami, możliwością odtwarzania muzyki i wieloma innymi funkcjami. Dzięki kolorowym mapom TOPO z opcją Trendline do wyznaczania lubianych tras prosto wyszukasz najciekawsze ścieżki. Możesz wgrać do zegarka do 500 utworów, żeby słuchać muzyki w trakcie treningu bez korzystania z telefonu. Inne ważne funkcje to m.in. Nadgarstkowy pomiar tętna, powiadomienia z telefonu i obsługa płatności zbliżeniowych Garmin Pay.

Droga do sukcesu

Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście, czy na szlaku, zegarek Garmin Fenix 5S Plus zastosowane mapy i funkcje nawigacyjne, które pozwalają zachować korzystną orientację w terenie i nie zboczyć z drogi. Fabrycznie załadowane kolorowe mapy TopoActive Europe są zoptymalizowane pod kątem szczególnie instynktownej nawigacji i śledzenia bieżącej lokalizacji w komfortowy sposób. Dla zwolenników biegania i jazdy na rowerze w urządzeniu użyto funkcję wyznaczania tras wg popularności, która wykorzystuje informacje dotyczące milionów kilometrów z Garmin Connect, żeby w każdym miejscu można było odkrywać lokalne trasy.

Wysokiej jakości materiały, solidność i idealne parametry
Garmin Fenix 5S Plus łączy zaawansowaną technikę z najwyższej jakości materiałami. Zegarek posiada ramkę ze stali i chemicznie umocnione wypukłe szkiełko. W zegarku Garmin Fenix 5S Plus użyto także wysokiej rozdzielczości barwny i transreflektywny ekran Garmin Chroma Display z podświetleniem LED, który zapewnia idealną czytelność w każdych warunkach - choćby w ostrym świetle słonecznym.

lepszy odbiór sygnałów satelitarnych

Garmin Fenix 5S Plus poza łącznością GPS i GLONASS odbiera w dodatku sygnał z satelitów GALILEO, co pozwala zachować łączność choćby w najtrudniejszych warunkach. Oprócz wskazówek na mapach, zegarek zapewnia wyróznionia wysokościomierza, barometru i kompasu. Rozszerza to poziom świadomości otoczenia. Zaimplementowany wysokościomierz upraszcza kontrolowanie różnicy wysokości w trakcie wędrówek, a trzyosiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia stale określa Twój kierunek, bez względu na to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

progresywne statystyki efektywności
Zegarek Garmin Fenix 5S Plus innowacyjne funkcje treningowe, które pomagają kontrolować produktywność i kondycję fizyczną. Korzystaj z pomiarów fizjologicznych, dynamiki biegu i innych, by śledzić statystyki treningu, mierzyć postępy i ulepszać kondycję fizyczną. Stan wytrenowania to świeże narzędzie, które automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności. Dzięki niemu dowiesz się, czy trenujesz równo, za konkretnie, czy osiągasz szczyt formy. Efekt treningu beztlenowego to pomiar, który dostarcza informacji o tym, jak trening wpływa na Twoje możliwości. Możesz też wyświetlić całościowe obciążenie treningowe. Urządzenie obsługuje wstępnie wgrane profile dynamiczności: pływanie, bieg, jazda na rowerze, wędrówki, jazda na nartach, wiosłowanie, paddle boarding i dużo innych. A jeśli chcesz rozszerzyć swoją motywację, pobierz innowacyjne treningi i plany treningowe z serwisu Garmin Connect.

Nadgarstkowy pomiar tętna

technika pomiaru na nadgarstku Elevate pozwala obserwować tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Poza liczeniem kroków i śledzeniem snu zegarek wykorzystuje pomiary tętna do pozyskiwania informacji na temat spalonych kalorii i pomiaru intensywności ćwiczeń. Mierzy także zmienność tętna, co pomaga w ocenie poziomu intensywności, na który gotowy jest Twój organizm.

ClimbPro
ClimbPro to specjalna funkcja, która dostarcza informacji w czasie rzeczywistym na temat bieżących i nadchodzących podbiegów i podjazdów dla wstępnie załadowanych intensywności podczas biegu przełajowego, jazdy rowerem górskim albo jazdy po szosie.

Muzyka motywacyjna
Masz jakiś utwór, który nakręca Cię przed wyścigiem albo ciężkim treningiem? Korzystając z zegarka Garmin Fenix 5S Plus możesz słuchać muzyki, więc telefon może zostać w domu (pamięć zegarka pomieści do 500 utworów). Pobieranie utworów i tworzenie list odtwarzania z ulubionymi kawałkami jest proste. Możesz więc słuchać muzyki poprzez bezprzewodowe słuchawki Bluetooth (do nabycia osobno) w każdym miejscu i czasie. Możesz choćby zsynchronizować z zegarkiem precyzyjnie przygotowane playlisty z wybranych serwisów do przesyłania muzyki i radować się jeszcze pokaźniejszymi zasobami muzyki bez reklam. Zostaw więc telefon w domu, gdy idziesz pobiegać albo pojeździć, ponieważ muzyka, która dodaje Ci motywacji, jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Płać ruchem ręki
Aby zegarek Garmin Fenix 5S Plus pasował do aktywnego stylu życia, jest gotowy do obsługi funkcji do płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Płać za zakupy w mgnieniu oka, a gotówkę i karty płatnicze zostaw w domu. Funkcja działa praktycznie w każdym miejscu, w którym można dokonywać płatności zbliżeniowych.

Bądź na bieżąco dzięki inteligentnym funkcjom

Garmin Fenix 5S Plus obsługuje inteligentne powiadomienia po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem. Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty możesz odbierać bezpośrednio w zegarku, niezależnie od tego, czy jesteś na szlaku, polu golfowym, czy po prostu z dala od biurka. Dostępne są też inne funkcje online, takie jak automatyczne przesyłanie do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect, śledzenie na żywo, GroupTrack i udostępnianie w mediach społecznościowych za pośrednictwem darmowych aplikacji Garmin Connect i Garmin Connect Mobile.

dobrane aplikacje, tarcze zegarka i paski
Spersonalizuj swój zegarek Garmin Fenix 5S Plus za pomocą plików, które można gratisowo pobrać ze sklepu Connect IQ. Możesz zmienić tarczę zegarka, dodać pola oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwolą na szybki odczyt informacji. Spory wybór pasków QuickFit sprawia,łatwo możesz zespoić pasek do ulubionej dyscypliny sportu albo dynamiczności. Do zmiany paska nie są niezbędne żadne narzędzia. Wystarczy wymienić, zatrzasnąć i gotowe.

Moc biegowa
Dodaj do treningu dane mocy, pobierając na zegarek aplikację Running Power ze sklepu Connect IQ. Opracowana poprzez Garmin Labs aplikacja korzysta z pomiarów, takich jak tempo, odchylenie pionowe, nachylenie, a choćby prędkość i kierunek wiatru, żeby określić poziom mocy przykładanej do podłoża w trakcie biegu. Gdy już wiesz, ile mocy zużywasz z minuty na minutę i z kilometra na kilometr, możesz lepiej określić tempo, aby nie zastosować sił zbyt szybko. Jeśli masz już trafne urządzenie Garmin, możesz darmowo dodać pomiar mocy do biegu. Starczy posiadać zegarek Garmin Fenix 5S Plus i jedno z następujących akcesoriów: detektor tętna HRM-Run, detektor tętna HRM-Tri lub sensor dynamiki biegu.

Własności fizyczne i działanie
Funkcje