Garmin VivoActive 3, 010-01769-22 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Garmin VivoActive 3, 010-01769-22 oraz 32 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-91%
Pasek GARMIN do Garmin Vivoactive 3 Biały
129.00
Media Expert
Garmin Vivoactive 3 (biały)
858.11
RTV EURO AGD
Garmin Vivoactive 3 (biały)
858.11
OleOle!
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Biały
858.11
Media Expert
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Biały DARMOWY TRANSPORT
858.11
ELECTRO.pl
Garmin Vivoactive 3 (czarny)
868.00
RTV EURO AGD
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Stainless Steel Black DARMOWY TRANSPORT
868.00
ELECTRO.pl
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Stainless Steel Black
868.00
Media Expert
Garmin Vivoactive 3 (czarny)
868.00
OleOle!
Smartwatch GARMIN Vivoactive 3 Biały
909.00
MediaMarkt.pl
Smartwatch GARMIN Vivoactive 3 Czarny
929.00
MediaMarkt.pl
Garmin Vivoactive 3 (szary)
1039.00
RTV EURO AGD
Garmin Vivoactive 3 (szary)
1039.00
OleOle!
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Slate Czarny DARMOWY TRANSPORT
1039.00
ELECTRO.pl
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Slate Czarny
1049.00
Media Expert
Garmin Vivoactive 3 (złoty)
1069.00
RTV EURO AGD
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Biało-złoty DARMOWY TRANSPORT
1069.00
ELECTRO.pl
Garmin Vivoactive 3 (złoty)
1069.00
OleOle!
Smartwatch GARMIN Vivoactive 3 Ciemnoszary
1079.00
MediaMarkt.pl
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Biało-złoty
1099.00
Media Expert
Smartwatch GARMIN Vivoactive 3 Biały silikon/Różowo-złoty 010-01769-07
1099.00
MediaMarkt.pl
Garmin Vivoactive 3 (grafitowy)
1181.55
OleOle!
Garmin Vivoactive 3 Music (czarny)
1199.00
RTV EURO AGD
Garmin Vivoactive 3 (grafitowy)
1199.00
RTV EURO AGD
Garmin Vivoactive 3 Music (czarny)
1199.00
OleOle!
Smartwatch GARMIN Vivoactive 3 Music Czarny 010-01985-03
1239.00
MediaMarkt.pl
Smartwatch GARMIN Vivoactive 3 Music Granatowy 010-01985-33
1249.00
MediaMarkt.pl
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Music Czarny DARMOWY TRANSPORT
1254.16
ELECTRO.pl
Zegarek sportowy GARMIN Vivoactive 3 Music Czarny
1254.16
Media Expert
Zegarek sportowy GARMIN VivoActive 3 Music Granatowy DARMOWY TRANSPORT
1314.57
ELECTRO.pl
Zegarek sportowy GARMIN VivoActive 3 Music Granatowy
1314.57
Media Expert
Garmin Smartwatch Vivoactive 3 Music
1399.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Zegarki sportowe

Opis

Zegarek GPS z wbudowanymi aplikacjami sportowymi, pomiarem tętna na nadgarstku i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay
  • Pierwsze urządzenie Garmin noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay, która zezwala na dokonywanie płatności przy pomocy zegarka;
  • Możliwość personalizacji zegarka przy pomocy tysięcy gratisowych tarczy zegarka, aplikacji i widżetów ze sklepu Connect IQ;
  • Ponad 15 fabrycznie załadowanych aplikacji GPS i do aktywności sportowych wykonywanych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne;
  • Monitorowanie poziomu efektywności na podstawie pułapu tlenowego i zarządzanie danymi dotyczącymi szacowanego wieku produktywnościowego, a także obserwowanie, jak użytkownik radzi sobie ze stresem;
  • Dostęp do funkcji łączności, takich jak powiadomienia z telefonu, samoczynne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, LiveTrack i inne;
  • Czas działania baterii: do 7 dni w trybie zegarka; 13 godzin w trybie GPS.

vívoactive 3 to odpowiedni zegarek dla aktywnego trybu życia — od sportu i rozrywki po dokonywanie płatności. przystępne dokonywanie płatności przenośnych bezpośrednio z zegarka, a dzięki 15 fabrycznie załadowanym aplikacjom sportowym możesz wybrać, w jaki sposób chcesz rozszerzyć swoją efektywność. Zastosowany moduł GPS pozwala na rejestrowanie dystansu, tempa, lokalizacji i innych danych dotyczących aktywności na świeżym powietrzu.

Dokonuj płatności z dowolnego miejsca

vívoactive 3 to nasze pierwsze urządzenie noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay, która w przypadku korzystania z usług zgodnych banków pozwala zapłacić za napój po treningu bezpośrednio z nadgarstka, dzięki czemu w domu możesz zostawić nie tylko telefon, lecz także portfel. Można korzystać z niej praktycznie wszędzie tam, gdzie można zapłacić kartą zbliżeniowo. Zatem jeśli Twój portfel został w szafce albo po prostu nie masz go ze sobą, nadal możesz wypić ulubioną kawę latte po porannym biegu. Starczy jeden ruch nadgarstka.

Uprawiaj więcej sportów

Dzięki ponad 15 zainstalowanym fabrycznie aplikacjom sportowym znalezienie przyjemnego sposobu na utrzymanie formy jest proste. Wybierz się na pole golfowe, przejażdżkę rowerem, zajęcia jogi albo spróbuj swych sił w pływaniu na desce z wiosłem. Kiedy będziesz przebywać na świeżym powietrzu, zastosowany moduł GPS umożliwi zegarkowi vívoactive 3 śledzenie szczegółów dotyczących wybranej przez Ciebie aktywności — bez konieczności połączenia z telefonem. Ten zegarek to nadzwyczajny towarzysz w trakcie różnych aktywności od jazdy na snowboardzie po pływanie i co najmniej kilkanaście innych opcji po drodze.

nadaje się do Ciebie i wszelkiego, co robisz

Możesz śmiało zabierać zegarek ze sobą na zewnątrz w każdą pogodę. Możesz w nim pływać i brać prysznic, a czytelny nawet w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display chroniony jest poprzez bardzo wytrzymałe szkło glass. Urządzenie jest jeszcze wyposażone w interfejs Side Swipe umożliwiający szybkie przewijanie i sprawną nawigację po menu i widżetach. Jest on przystosowany dla osób lewo i prawo ręcznych, więc możesz nosić urządzenie tak jak Ci jest wygodnie. Wygodny, przyjazny dla użytkownika i czytelny zegarek vívoactive 3 stanie na wysokości zadania rewelacyjnie w każdej sytuacji.

Pobieraj i twórz treningi

Stwórz za każdym razem aktualny, inspirujący plan treningowy. Twórz własne treningi biegowe, rowerowe, kardio i siłowe, a następnie pobieraj je na swój zegarek. Zegarek vívoactive będzie rejestrował ćwiczenia, powtórzenia, serie i odpoczynek.

Codzienne monitorowanie kondycji z pomiarem wysiłku

Dzięki technice nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate vívoactive pozwala na monitorowanie kluczowych aspektów Twojej kondycji fizycznej i wysiłku, przedstawiając, jak Twój organizm reaguje w zróżnicowanych warunkach. Może na przykład oszacować Twój pułap tlenowy i wiek produktywnościowy, czyli dwa wskaźniki kondycji, które polepszają się wraz z regularnymi ćwiczeniami. Urządzenie śledzi także zmienność tętna, która służy do obliczania i śledzenia poziomu wysiłku. Vívoactive 3 pozwoli Ci zrozumieć, kiedy obciążenie fizyczne i emocjonalne wywołują powiększenie poziomu stresu, aby móc optymalnie zareagować i go obniżyć.

za każdym razem w kontakcie

Życie toczy się bez przerwy, dlatego pozostań w kontakcie podczas rozrywki i treningów dzięki zegarkowi vívoactive 3. Po sparowaniu urządzenia ze zgodnym smartfonem możesz otrzymywać wiadomości tekstowe, a nawet na nie odpowiadać, a także przeglądać aktualności z mediów społecznościowych, wiadomości e-mail i inne bezpośrednio na swoim nadgarstku. Znajdź swój telefon, steruj muzyką i udostępniaj swoje aktywności sportowe znajomym przy pomocy funkcji LiveTrack. Ukończone aktywności zostaną nawet samoczynnie przesłane do naszego sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect.

Połącz się i startuj

Synchronizowanie aktywności z serwisem Garmin Connect gwarantuje coś więcej aniżeli tylko przechowywanie informacji. Garmin Connect to prężnie działająca społeczność, której członkowie mogą na bieżąco konsolidować się i rywalizować poprzez wyzwania, wspierać innych w dążeniu do celu, czy dzielić się własnymi osiągnięciami w mediach społecznościowych. Garmin Connect to gratisowy serwis internetowy, z którego można korzystać za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez aplikację przenośną Garmin Connect Mobile.