Braun IS2044 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Braun IS2044 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 489.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Generator pary BRAUN Care Style Compact IS 2044VI
489.00
Media Expert
BRAUN żelazko CareStyle 2 IS 2044VI
502.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Żelazka
Moc 2044 W

Opis

To najmniejsze żelazko z generatorem pary Braun – zaskakuje funkcjonalnością i usprawnia codzienne dbanie o garderobę.

unikalny, pionowy kształt, a jego podstawa gromadzi się na kartce A4, dzięki czemu jest stanowczo proste w wykorzystywaniu i przechowywaniu. Zaopatrzone w inteligentną technikę iCare, solidny wyrzut pary, pierwszą na świecie stopę Eloxal FreeGlide3D, a także szereg innowacji, bez problemu poradzi sobie z najtrudniejszymi zagnieceniami dzianin.

Dzięki użytecznemu zbiornikowi na wodę, niskiej wadze żelazka i jego kompaktowym rozmiarom prasowanie nawet szerokiej ilości ubrań, pościeli czy ręczników będzie szybkie, efektywne i przyjemne. Z CareStyle Compact zaoszczędzisz aż 50% czasu, poświęcanego do tej pory na prasowanie oraz 50% miejsca, które zajmuje żelazko.* *50% zaoszczędzonego czasu (wewnętrzne badania laboratoryjne, w porównaniu do żelazka parowego Braun TS5) i 50% zaoszczędzonego miejsca (w porównaniu do żelazka z generatorem pary Braun IS7056)
Oszczędność 50% czasu i miejsca*

Z CareStyle Compact zaoszczędzisz aż 50% czasu, poświęcanego do tej pory na prasowanie oraz 50% miejsca, w szafie w której będziesz go przechowywać.*

technika DoubleSteam tworzy ponad dwa razy więcej pary niżeli zwykłe żelazka parowe.
Dodatkowy wyrzut pary 350g/min

konkretny wyrzut pary w połączeniu z wysokim ciśnieniem likwiduje nawet najistotniej uporczywe zagniecenia.

innowacyjna stopa EloxalPlus najlepsza stopa Brauna. Oryginalna powłoka Eloxal Plus zagwarantuje niezwykłą płynność manewrów sprawiając, że prasowanie jest niezwykle proste i szybkie. W dodatku jest o 2x twardsza od stali rdzoodpornej dzięki temu jest oporna na zarysowania.

Pierwsza na świecie technika 3D FreeGlide zapewnia niezwykłą łatwość manewrów 360° po tkaninie - w przód i w tył, nawet przy suwakach, kieszeniach czy guzikach. Zaokrąglony, wygięty u dołu kształt stopy – inspirowany deską snowboardową umożliwia szybsze i wydajne prasowanie, usprawniając dotarcie do trudno przystępnych miejsc, takich jak: zaszewki, zamki czy fałdy i umożliwia gładki poślizg żelazkiem po dzianinie także w tył, bez marszczenia materiału.
Odświeżanie dzianin w pionie

Dzięki możliwości prasowania parą w pionie, możeszmomentalnie odświeżyć ubrania lub komfortowo wyprasować zasłony.

Blokada kapania Dzięki lepszej funkcji blokady kapania, ze stopy żelazka nie będzie wypływać woda, nawet podczas prasowania w niskiej temperaturze.

Funkcja Anti Drip, zapobiegająca zachlapaniom, zapewnia całkowitą wygodę i higienę pracy.
Tryb iCare – dla wszystkich rodzajów tkanin

W trybie iCare następuje samoczynne nastawienie adekwatnej temperatury, choćby do delikatnych tkanin, bez konieczności wymogi na nagrzanie albo schłodzenie stopy.

W ten sposób nie tylko pozwala zaoszczędzić dużo czasu, ale także dba o Twoje ubrania, chroniąc je także przed przypaleniem.
technologia cichego działania

Zaprojektowane w celu ułatwienia i uprzyjemnienia prasowania. * W porównaniu z modelem Braun CareStyle 3.

wspaniała regulacja pary spora moc pary sprawia, iż żelazko z generatorem pary jest bardziej wydajnym i prostszym sposobem na utrzymanie wszystkich ubrań bez zagnieceń.

Bezpieczne dla ciuchów technologia iCare chroni Twoje ubrania ustawiając zawsze jedną, trafna dla każdego typu tkanin temperaturę. Wynik? Możesz pozostawić żelazko bez nadzoru, a twoje ubrania pozostaną bezpieczne (w trybach Eco i Normal) — koniec zmartwień, gdy nagle musisz odejść od deski do prasowania.

System automatycznego wyłączania 10 min Auto-off

funkcjonalny system Auto-off zapewnia pełne bezpieczeństwo używania żelazka z generatorem pary.

Gdy przestaje być użytkowane, następuje automatyczne wyłączenie nagrzewania po 10 minutach. Kiedy w pośpiechu kończysz prasowanie lub zapomnisz wyłączyć żelazka, system automatycznie odłączy zasilanie po 10 minutach, co zapewnia bezpieczeństwo dla domu i zapewnia adekwatne wykorzystanie energii elektrycznej.

Tryb Eco – dla delikatnych tkanin

Tryb Eco umożliwia ustawienie stosownej temperatury dla nieprzeciętnych rezultatów prasowania delikatnych tworzyw, takich jak: jedwab, satyna, wełna czy materiały plastikowe.

Co więcej, pozwala na dbanie o środowisko, oszczędzając w trakcie prasowania ponad 60% energii elektrycznej.
Filtr antywapienny

Pięciokrotnie wydłuża żywotność żelazka* *w porównaniu do stosowania systemu bez filtra

Moc w watach: 2200 W
Stopa: EloxalPlus FreeGlide 3D

kabel zasilający: 1.5 m
pasuje do wody z kranu: Tak
Miejsce na zwinięcie kabla: Tak
skrupulatny wyrzut pary w poziomie i pionie: 350 g/min