Lafe ZPB003 promocja 2021

Cena69.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Lafe
Kategoria:Żelazka
Rodzaj parowe

Opis

LAFZEL45847 Żelazko parowe LAFE ZPB-003
bardzo funkcjonalne żelazko parowe o mocy 2200W. Dzięki trwałej stopie ceramicznej i stosunkowo lekkiej konstrukcji genialnie prowadzi się po każdym materiale. Niebanalny wygląd, konkretne wykonanie, gumowany uchwytu i gumowe podkładki z tyłu to z pewnością zalety żelazka. Żelazko wyposażone jest w dużo zastosowanecznych funkcji.

Spryskiwacz
Funkcja spryskiwacza może być użyta zawsze bez względu na inne ustawienia żelazka. Spryskiwacz uruchamia się przyciskiem przy uchwycie. Aby funkcja zadziałała może być koniecznie kilkukrotne przyciśnięcie przycisku spryskiwacza.

Prasowanie z parą
Ustaw przełącznik ilości pary w adekwatnej pozycji (przy czym „Min" najmniejsza liczba pary, a „Max" największa liczba). Liczba wydalanej pary jest uzależniona również od nastawy termostatu - przy mniejszej temperaturze (jedna kropka albo dwie kropki) mniej, a przy obszerniejszej (trzy kropki) więcej pary.

Uderzenie parą
Ta funkcja sprawia wyrzucenie jednorazowe dużej ilości pary ok. 80g dla uzyskania lepszego efektu przy prasowaniu trudnych do prasowania tworzyw albo materiałów potężnie wygniecionych. Uderzenie parą działa tylko na ustawieniu (trzy kropki) lub „Max". Po naciśnięciu przycisku przy uchwycie zostanie wyrzucony silny strumień pary z otworów znajdujących się w stopie żelazka. W razie zapotrzebowania czynność można powtórzyć odczekując parę sekund. Nie zaleca się używania tej funkcji więcej niżeli trzy razy pod rząd. Uwaga - do uruchomienia tej funkcji może być niezbędne kilkakrotne naciśnięcie przycisku „uderzenie parą".

Prasowanie z parą w pionie
Funkcja wykorzystuje funkcję uderzenia parą z taką różnicą, iż żelazko ułożone jest w pozycji pionowej. Podczas wykorzystania tej funkcji przytrzymaj żelazko w odległości ok 15-30 cm od ubrania.

System samooczyszczenia Anti-Calc
Żelazko wyekwipowane jest w system samoczyszczący - uniemożliwiający osadzaniu się kamienia i minerałów. Zaimplementowany system uniemożliwianiu osadzania się kamienia ma na celu ograniczenie powstawania kamienia podczas prasowania z parą, lecz nie jest on w stanie kompletnie zatrzymać naturalnego procesu osadzania się kamienia. Dlatego czasami przy pracy z parą przez otwory w stopie mogą wydobywać się drobiny kamienia.

System Self Cleaning
Funkcja ta służy do usuwania kamienia i minerałów osadzających się w urządzeniu. Zaleca się aby odkamienianie wykonywać przynajmniej raz w miesiącu. Częstotliwość zależy od twardości wykorzystywanej wody, im twardsza tym czyszczenie powinno wykonywać się częściej. Funkcję uruchamia się przyciskiem Self Cleaning.

System uniemożliwiający kapaniu Anti-Drip
Jest to system, który powstrzymuje wypływanie wody ze stopy żelazka w niskich temperaturach. W trakcie używania system działa automatycznie. W czasie pracy może wydawać głośny sykający dźwięk, w szczególności w trakcie nagrzewania i w trakcie chłodzenia. To zjawisko jest zupełnie normalne i wskazuje ze system działa poprawnie.

Długi przewód bez splotów
Kulkowe mocowanie przewodu ogranicza zapętlanie się, 3 metrowy przewód zezwala na pracę w dogodnym miejscu nawet z dala od gniazdka elektrycznego.EAN: 5907512861066
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: LAFZEL45847
typ: Parowe
Stopa: Ceramiczna
Moc: 2200 W
Uderzenie pary: 80 g
Pozostałe parametry: Długość przewodu 3m