Russell Hobbs 23300-56 promocja 2021

Cena299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Żelazka
Moc 400 W
Regulacja temperatury tak
Długość przewodu 1.8 m

Opis

dzisiaj, gdy nie ograniczają Cię już żadne przewody, możesz prasować w dowolnym miejscu. Bezprzewodowe żelazko Russell Hobbs Supreme Steam łączy w sobie progresywne technologie i perfekcyjny design. W bazie ładującej znajduje się pierścień świetlny, którego odcień wskazuje aktualny tryb pracy - nagrzewanie, gotowość do użycia lub ładowanie.

Żelazko zezwala na regulację temperatury i pary, dzięki czemu możesz dopasować ustawienia do poszczególnych wariantów tkanin. Żelazko bezprzewodowe cordless transparentny zbiornik na wodę o pojemności 300 ml, dzięki czemu od razu wiesz, kiedy niezbędne jest jego uzupełnienie.

Jeżeli chcesz zlikwidować bardziej odporne zagniecenia, np. Na lnianych lub dżinsowych ubraniach, warto skorzystać z funkcji wyrzutu pary 135 g. Natomiast stała dystrybucja pary o wartości 40 g/min poradzi sobie bez trudu z zagięciami na cieńszych dzianinach.

Urządzenie ponadto funkcję pionowego strumienia pary, która sprawdza się wspaniale przy wyrównywaniu zagnieceń na wiszących ubraniach, firankach czy tapicerce. Strumień pary jest dostosowywany i można go przypasować do danego materiału.

Jeżeli ubrania długo pozostawały na suszarce, zagięcia mogą być ciężkie do wyprasowania. Dlatego warto spryskać je wodą przed rozpoczęciem prasowania. Żelazko wyposażono w system anti-drip, uniemożliwiającey kapaniu, dzięki któremu na ubraniach nie powstaną plamy.

Możliwość bezprzewodowego korzystania z żelazka i znajdujący się w podstawie schowek na przewód zasilający powodują, iż ten produkt jest nieskomplikowany w obsłudze, jak i przechowywaniu. Prędkie, 30-sekundowe nagrzewanie Doładowywanie baterii w 5 sekund 2400 W Stopa ceramiczna Wyrzut pary: 135 g Stała dystrybucja pary: 40 g/min pojemność zbiornika: 300 ml 25-sekundowy czas prasowania na baterii Regulacja temperatury Pierścień świetlny demonstrujący stan nagrzewania, gotowości do pracy i stan rozładowania automatyczny wyłącznik System Anti Calc System Anti Drip - uniemożliwia kapaniu Długość przewodu 1,8 m