Russell Hobbs 23590-56 promocja 2021

Cena99.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Żelazka
Moc 400 W
Rodzaj parowe

Opis

Żelazko Light & Easy 23590-56
Żelazko Supreme Steam Light & Easy stanowi gwarancję najkorzystniejszych efektów prasowania. Jak wskazuje nazwa produktu, jest on lekki i przystępny w obsłudze, a przyczynia się do tego m.in. Nieprzywierająca stopa, która prosto przesuwa się po tkaninach, wygładzając nawet najcięższe zagniecenia.

Żelazko Supreme Steam Light & Easy transparentny zbiornik na wodę o pojemności 240 ml, dzięki czemu od razu wiesz, kiedy niezbędne jest jego uzupełnienie. Jeżeli chcesz usunąć cięższe zagniecenia, warto skorzystać z funkcji wyrzutu pary 90 g. Natomiast stała dystrybucja pary o wartości 25 g/min poradzi sobie bez trudu z zagięciami na cieńszych tkaninach. Technologia AutoSteam upraszcza dostosowanie optymalnej temperatury.

Urządzenie także funkcję pionowego strumienia pary, która sprawdza się idealnie przy prasowaniu zagnieceń na wiszących ubraniach, firankach czy tapicerce. Strumień pary jest dostosowywany i można go dostosować do danego materiału. Jeżeli ubrania długo pozostawały na suszarce, zagięcia mogą być trwałe. Dlatego warto spryskać je wodą przed rozpoczęciem prasowania. Żelazko zaopatrzono w system Anti-drip, zapobiegający kapaniu, dzięki któremu na ubraniach nie powstaną plamy.

Żelazko Supreme Steam Light & Easy jest wspaniałym urządzeniem, które błyskawicznie stanie się niezastąpionym urządzeniem w Twoim domu.


Pozostałe właściwości

- Nieprzywierająca stopa
- Długość kabla – 2 m