Russell Hobbs 23971-56 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Russell Hobbs 23971-56 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
23971-56 Supreme Steam Pro Iron Żelazko RUSSELL HOBBS
99.90
MediaMarkt.pl
RUSSELL HOBBS SUPREME STEAM PRO 23971-56
99.90
Neonet.pl

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Żelazka

Opis

Jeśli prasowanie kojarzy Ci się tylko z przykrym obowiązkiem, to żelazko Supreme Steam Pro, o mocy 2600W pomoże ci uczynić z prasowania przyjemność. Zaprojektowane w taki sposób,likwidować choćby największe zagniecenia, nie tylko jest atrakcyjnie zaprojektowane lecz także funkcjonalne.

To wszechstronne żelazko, że nie tylko gładko sunie wzdłuż materiału przy guzikach, ale może także prasować pionowo, nadając gładkość wiszącym ubraniom. Możesz więc w jednej chwili prasować bawełniane t-shirty przy wysokiej temperaturze, a zaraz prasować parą jedwabną bluzkę.

Niezależnie od materiału odzieży, którą musisz wyprasować, żelazko Supreme Steam Pro zawsze zapewni Ci rewelacyjne wygładzenie!. Wybieraj z najróżniejszych funkcji prasowania - na sucho, na mokro, przy użyciu spryskiwacza i wyrzutu pary.

Żelazko Supreme Steam Pro dystrybuuje parę ciągłą z siłą 40g i wyrzut pary o mocy 145g. Posiada łatwy do napełnienia zbiornik na wodę o obszerności 310ml....