Russell Hobbs 24650-56 promocja 2021

Cena179.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Żelazka

Opis

RUSSELL HOBBS Żelazko Impact (24650-56) Żelazko Impact zostało zaprojektowane z myślą o wytrzymałości! Niezależnie od tego, czy przypadkowo potrącisz je i spadnie na podłogę czy upuścisz je pod wpływem jakieś nagłej wiadomości, jego gumowa obudowa wytrzyma każdy upadek.

Precyzja Jeśli solidność żelazka Cię nie przekonuje, to z całą pewnością przekonają pozostałe funkcje, dzięki którym prasowanie staje się czysta przyjemnością. Jeśli męczysz się z ciężkimi zagnieceniami, specjalny stożek żelazka, pomoże Ci dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc na dzianinie.

Czystość i bezpieczeństwo Funkcja anti-drip chroni żelazko przez kapaniem, a funkcja antywapienna chroni żelazko przed osadzaniem się kamienia, utrzymując czystość podczas prasowania. Kabel 3m umożliwia elastyczność względem miejsca prasowania, a funkcja samoczynnego wyłączania sprawi, iż bez obaw wyjdziesz z domu, choćby jeśli nie jesteś pewien czy wyłączyłeś żelazko.

Maksymalna wytrzymałość Gumowa warstwa sprawia, że żelazko może wytrzymać upadek z wysokości do 1,2 m. Jeśli zatem zdarzy Ci się upuścić czy potrącić żelazko, bez zmartwień możesz je podnieść i kontynuować prasowanie.

Pionowy wyrzut pary Silny pionowy wyrzut pary pozwala pozbyć się zagnieceń na wiszących tkaninach, takich jak firanki i zasłony. Od teraz nie musisz ich zdejmować i prasować na desce, możesz je wygodnie uprasować, kiedy wiszą.

oporny na upadki z wysokości do 1,2 m Stopa ceramiczna Stała dystrybucja pary 45 g / min....