Tefal FV 9787 promocja 2019

Cena478.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Tefal
Kategoria:Żelazka
Moc 3000 W
Rodzaj parowe
Kolor czarny, biały

Opis

FV9787 - Więcej o produkcieSupermocna para i znakomicie wyprasowane ubrania za każdym razem supermocna para dzięki specyficznej, wyjmowanej szufladce antywapiennej Calc Collector, która wychwytuje cząstki kamienia i zezwala na jego przystępne usunięcie szybkie nagrzewanie szybkie nagrzewanie stopy żelazka i nieustanne wytwarzanie szerokiej ilości pary, dzięki mocy 3000 W.

Łatwe eliminowanie zagnieceń sprawne i szybkie eliminowanie zagnieceń dzięki stałemu wytwarzaniu pary 55g/min. Likwidowanie choćby skomplikowanych zagnieceń skuteczne likwidowanie choćby najtrudniejszych zagnieceń lub odświeżenie ubrań w pionie dzięki uzupełniającemu uderzeniu pary do 230 g/min.

Ochrona finezyjnych dzianin >Ochrona najdelikatniejszych tkanin dzięki nakładce na stopę Protect Style. Bezpieczeństwo tkanin i Twojego domu Żelazko pozostawione w pozycji pionowej wyłącza się automatycznie po 8 minutach, postawione na stopie lub na boku - już po 30 sekundach.

zagwarantuje to funkcja AutoStop zwana potocznie "strażakiem". Ochrona dzianin przed zabrudzeniem Brak plam na ubraniach dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych. Właściwa liczba pary do każdego typu tkaniny Żelazko automatycznie dostosowuje liczba pary, koniecznej do wyprasowania potężnej dzianiny.

Na dłuższe sesje prasowania Dłuższe prasowanie bez konieczności uzupełnienia pojemnika na wodę zapewnia zbiornik o pojemności 350 ml. Możliwość naprawy poprzez 10 lat produkt zaprojektowany z myślą o nietrudnej naprawie.

Tania i szybka przesyłka części zamiennych poprzez 10 lat i 6500 punktów serwisowych na całym świecie. Przystępne prasowanie za każdym razem lekkie prasowanie dzięki powłoce stopy z technologią Durilium AirGlide Autoclean, która gwarantuje o 33% łatwiejsze prowadzenie po tkaninie i funkcję samoczyszczenia.