Gillette Żel do golenia satin care avocado 200ml - 7702018968855 promocja 2019

Cena18.48
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Ageo.pl

Parametry

Producent:Gillette
Kategoria:Żele do golenia
Pojemność 200 ml

Opis

Properties Żel do golenia dla pań, który nawilża włosy i upraszcza dokładne golenieZapewnia doskonały poślizg maszynki dla ochrony przed skaleczeniami i zacięciamiSprawia, iż nogi stają się ładne i jedwabiście gładkieSpień żel aż do powstania piany, aby uzyskać efekt niewiarygodnej gładkościO zapachu aloesu, jaśminu i róży Storage and use typ przechowywaniaTypPrzechowywać w temperaturze otoczeniaPrzygotowanie i stosowanieDelikatnie wetrzyj żel do golenia w mokrą skórę, aż do wytworzenia się piany zapewniającej gładkie golenie.

Detailed Data Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaPojemnik pod ciśnieniem: Podgrzanie grozi wybuchem. Chronić przed wysoką temperaturą i kontaktem z nagrzanymi powierzchniami. Trzymać z dala od iskier, otwartych płomieni i innych źródeł zapłonu.

Palenie wzbronione. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Bronić przed dziećmi. 5,1% masowych zawartości jest łatwopalne.

IdentyfikacjaFPC Code - 84840664...