- woman sensitive analease lubricant 120 ml marki Swede promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem - woman sensitive analease lubricant 120 ml marki Swede oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
analny żel nawilżający dla kobiet - swede woman sensitive analease lubricant 120 ml
59.99
PokojRozkoszy.pl Erotyczny
Swede - Woman Sensitive AnalEase Lubricant 120 ml
61.79
IntimaShop

Parametry

Producent:Swede
Kategoria:Afrodyzjaki
Pojemność 120 ml

Opis

Analny żel nawilżający dla kobiet - Swede Woman Sensitive AnalEase Lubricant 120 ml Dla panów, jako strony aktywnej, seks analny jest nie tylko szczególnie przyjemny,niezwykle pożądany i oddają mu się z wielką chęcią i werwą.

Dla pań... Tu bywa różnie. Oczywiście też może być niezwykle miły, lecz kobiety jednak wymagają trochę delikatniejszego podejścia i podczas analnych zabaw prosto u nich o dyskomfort. A aby temu zarazić oferujemy żel nawilżający, przeznaczony specjalnie do seksu analnego i specjalnie dla pań.

Bazuje on na wodzie, więc można używać go z każdymi sex gadżetami, nie tylko z partnerem. Prócz bardzo prawidłowego uczucia nawilżania, dodano do niego elementy, które posiadają redukować i łagodzić podrażnienia.

Aloes – znany od wieków ze swych właściwości leczniczych, między innymi wspomaga regenerację skóry. także glikoproteiny, podobne w składzie do naturalnej lubrykacji kobiety. Rumianek – nieprzeciętnie łagodzi podrażnienie, wspomaga regenerację, koi skórę.

Połączenie jest produktywne i wszystkim miłośniczkom i miłośnikom analnej zabawy możemy je polecić. Właściwości towaru: środek nawilżający z aloesem z rumiankiem łagodzi i koi podrażnienia zbilansowane pH bazujący na wodzie można stosować z prezerwatywami