Lovestim Aqua fisting profesjonalny wodny żel fo fistingu 500ml (5903268071377) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Devilz

Parametry

Producent:lovestim
Kategoria:Żele erotyczne

Opis

Pierwszy taki żel fistingowy na bazie wody od LoveStim.Na prośbę klientów stworzyliśmy wersję 500mlNa czym polega niesamowita uniwersalność tego żelu? daje dużo więcej możliwości żeż tradycyjne silikonowe żele do fistingu:Extremalny poślizgMiodowa gęstość żelu gwarantuje długie utrzymywanie sięJedwabista warstwa poślizgowaBezpieczny fisting i anal bez mikro urazów i otarć naskórkaGęsty żel prawdziwie fistingowyDzięki temu iż jest na bazie wody wspaniale współpracuje z prezerwatywami silikonowymi i każdego innego typuWodny Fistingt może współpracować z gadżetami stworzonymi z silikonu.

Jest bezspornie bezpieczniejszy przy takiej współpracy niż silikonowe fistingi.Profesjonalna jakośćRozluźnienie mięśni odbytuEkstremalne nawilżenie.stosowny poślizg.świetny żel analny na pierwszy raz i początki tej przygodyFistingowy żel na bazie wody, bardzo podobne cechy do tradycyjnego fistingu silikonowego.

Jednak otwiera nowe możliwości. Tylko taki żel perfekcyjnie współpracuje z prezerwatywami i gadżetami analnymi tworzonymi z silikonu. Nie wchodzi z nimi w reakcję. Jest dzięki temu całkowicie bezpieczny.warstwa ochronna jaką generuje, jest nieprzeciętnie śliska i dzięki temu upraszcza rozluźnienie zwieraczy i wpuszczenie do odbytu przedmiotów o wielkim rozmiarze.

Ten iż jest niezastąpiony przy pierwszych próbach analnych. Genialnie nawilży i zabezpieczy odbyt a także bezapelacyjnie ułatwi "rozdziewiczenie" go.Tkanka odbytu jest bardzo delikatna i wymaga fachowego zabezpieczenia.

za każdym razem jest dobór między tanim a korzystnym. Pamiętaj zabawa analna i fistingowa, ma być przyjemnością, bezpieczną i podniecającą.WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIMAQUA FISTING to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim.

Co powinieneś o nim wiedzieć:LoveStim to szczególnie lubiana w naszym kraju producent, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.® - Oznaczaproducent LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego.

Ten znaczek to świadectwo jednostajnej konkretnej markiJak wszystkie żele od LoveStim ma numerowany hologram, zapewniający autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych.

To dzięki zadowolonym klientom, możemy radować się tą nagrodą.Znak High Quality - to chyba mówi samo za siebieKorek rodzaju Flip-Top pozwala na dokładne dozowanie.objętość 500mlŻel zabezpieczony jest folią termokurczliwą.

dzięki czemu wiesz iż nikt przed tobą go nie dotykałDla kogo rekomendowany jest AQUA FISTING 500ml:Dla osób używających prezerwatywy i gadżety wykonane z silikonuDla osób innowacyjnych jak i rozpoczynających swoją przygodę z fistingiemIdealny do pierwszych zabaw analnych gdzie poślizg,rozluźnienie i bezpieczeństwo są najważniejsze bo od nich zależy czerpanie przyjemności z tego rodzaju penetracji.Do wszelkiego rodzaju gadżetów analnych tych znacznych jak i śladowych tych produkowanych z silikonu i każdego innego materiałuNiezrównany w ćwiczeniach rozciągania odbytu.wyśmienity dla każdej osoby pragnącej poczuć przyjemność z bezpiecznej zabawy analnej.Dla osób lubiących komfort i bezpieczeństwo w rozsądnych pieniądzach.Pomaga pobijać swoje rekordy w FISTINGUSkładniki / Ingredients (INCI):AQUA, Propylene Glycol, Peg-40 hydrogenated Castor Oil, dimethicone, hydroxyethylcellulose, patassium sorbate, Sodium benzoaate, sodium Saccharin, aromaSposób wykorzystania:Niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne przy pomocy rąk.

Następnie rozsmarować.objętość 500mlTermin przydatności. Minimum 1,5 roku...