Big Erection żel stymulujący 150 ml promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Big Erection żel stymulujący 150 ml oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 58.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Żel BigErection na Mocną i Długą Erekcję 150ml | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
58.99
Kraina-Doznań
BigErection żel na mocną i długą erekcję
59.00
Medica-Group
BigErection - żel na mocną i długą erekcję 150ml
62.00
PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:Medica-group
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 150 ml

Opis

BigErection Gel to progresywny lubrykant i żel 2w1 na EREKCJĘ. Opakowanie mieści 150 ml.
Wielu panów chciałoby:
- poprawić jakość życia seksualnego
- móc doprowadzić do orgazmu partnerkę
- długiej, solidnej i silnej EREKCJI
- wielu orgazmów w niedługim czasie
- móc więcej i częściej uprawiać seks
- posiadać kontrolę nad erekcją oraz przedłużeniem czasu trwania stosunku
- dużej energii i witalności seksualnej
Niesamowity żel! konkretna i długa erekcja!
unikatowe połączenie komponentów wpływa korzystnie na efektywność seksualną, dzięki czemu większa i dłuższa erekcja może być w Twoim zasięgu. To co wyróżnia żel BigErection to naturalny skład dający możliwość wspierania konkretnego wzwodu, opóźnienie wytrysku, utrzymanie efektywności i wytrzymałości seksualnej.
KONIEC PROBLEMÓW Z EREKCJĄ!!!
Żel BigErection ma wyjątkowo zniewalający i błogi zapach. Może być używany z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi. Żel BigErection jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny.
Dla kogo jest dedykowany BigErection?
Żel BigErection wykonany jest z myślą o mężczyznach chcących:
- doprowadzić do orgazmu swoją partnerkę
-utrzymać dłuższą i silniejszą erekcję
- mieć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem
- uzyskać super mocne doznania erotyczne
komponenty pochodzenia naturalnego stymulują EREKCJĘ i wspomagają możliwości seksulane. Żel BigErection działa bezpośrednio na męskiego członka. Delikatnie masuj, żeby poczuć działanie żelu BigErection. Odkryj na nowo przyjemność i radość z seksu.
Żel BigErection posiada ekstrakty o nieszablonowych właściwościach:
Paullinia Cupana Seed Extract - guarana
Guarana działa stymulująco, pobudzająco, wykazuje działanie antyoksydacyjne, a także przeciwbakteryjne. Słynie z największej dotąd poznanej wśród roślin zdolności syntezy kofeiny, której gromadzi 4 razy więcej, niżeli ziarna kawowca. Właściwości rośliny znane są od dawna ludom tubylczym Amazonii, które zażywają ją w przeróżnych postaciach dla podniesienia skuteczności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku. Dla świata zachodniego gatunek odkryty został na przełomie XVII i XVIII wieku i nazwany na cześć niemieckiego lekarza Christiana Franza Paullini. Indianie, zamieszkujący amazońskie lasy deszczowe, od tysięcy lat czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej poprzez nich "darem od Boga", czy też "eliksirem młodości". W Europie uwielbiano te walory guarany jako silny afrodyzjak.
Humulus Lupulus Extract - chmiel
Roślina kosmetyczna: hormonalne działanie chmielu jest wykorzystywane w kosmetyce do opóźniania procesu starzenia się skóry.
cechy:
- odprężające, pobudzające, zwiększające
- ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem
- wykorzystanie w leczeniu gruczołu krokowego (prostaty)
- silne parametry bakteriobójcze
Urtica Dioica Extract - pokrzywa
Pokrzywa jest rośliną od dawna wszechstronnie użytkowaną, przy czym wśród roślin użytkowych należy do najmocniej niedocenianych. O jej właściwościach leczniczych pisali już w starożytności m.in. Hipokrates, Skryboniusz Largus, Pedanios Dioskurydes iPliniusz Starszy. W średniowieczu chwalili jej parametry Hildegarda z Bingen, a także Paracelsus. Albert obszerny opisywał jej zastosowanie przędzalnicze. Hieronim Bock w XVI wieku wskazywał ją jako jedną z najważniejszych roślin użytkowych o wielostronnych wykorzystaniach. W XIX wieku roślina została zapomniana i traktowana tylko jako pokarm dla ubogich. Wracała do łask jednak w czasach kryzysu (np. Podczas wojen światowych). W końcu XX wieku wraz z rozwojem wiedzy o jej właściwościach leczniczych, kosmetycznych, żywieniowych oraz wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na naturalne produkty - pokrzywa zyskała ponownie na znaczeniu i popularności.
atrybuty przypisywane pokrzywie:
- pobudzające komórki do aktywnego działania
- przeciwzapalne, lecznicze
Panax Ginseng Root Extract - Żeń-Szeń
Korzenie uznane w lecznictwie chińskim już 4000 lat temu.
Przypisywane żeń-szeniowi właściwości:
- zdrowie seksualne
- ożywienie organizmu
- wytrzymałość fizyczna organizmu
- aktywność antyoksydacyjna, zawartość antyoksydantów, cechy antyoksydacyjne
- pobudzenie seksualne
- pokaźniejsza wydolność
- witalność
- przeciwdziała uczuciu zmęczenia
- ochrona DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym
- odporność
Pozostałe elementy znamionują się także wyjątkowymi właściwościami:
Glikol propylenowy - jest prawidłowym humektantem czyli substancją silnie higroskopijną - dzięki niej zatrzymuje wodę, rozszerzając jej zawartość w warstwie rogowej naskórka. Ponadto uniemożliwia utracie wody z naskórka czyli chroni przed przesuszaniem i powoduje, iż skóra jest bardziej nawilżona.
Gliceryna - utrzymuje wilgoć, wygładza skórę, koi.
Sorbitol - substancja hydrofilowa, nawilżająca. Zespala wodę na powierzchni naskórka, dzięki temu trafnie nawilża. Zmiękcza i wygładza skórę. Sorbitol posiada słodki smak, dlatego wykorzystywany jest w produktach do higieny.
Vanillyl Butyl Ether - klimatyzacja skóry.
Pełny skład: Aqua, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Paullinia Cupana Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Humulus Lupulus Extract, Urtica Dioica Extract, Vanillyl Butyl Ether, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Cellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Aroma, Limonene.
użytkowanie produktu BigErection:
1. Nanosić odpowiednią liczba żelu 1-2 razy dziennie i poprawnie wsmarowywać w penisa.
2. Genialny do nawilżania i zapobiegania otarciom w trakcie ćwiczeń na polepszenie erekcji.
3. Polecamy jednoczesne użytkowanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład wzmacnia erekcję od i żelu działającego bezpośrednio na penisa, pierwsze efekty możesz odczuć nieprzewidzianie szybko.
Opakowanie: 150 ml