CLITSTIM POP 150ml żel obkurczający pochwę (5903268070950) promocja 2021

Cena26.18
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Devilz

Parametry

Producent:lovestim
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 150 ml

Opis

TIGHTER POP 150ml od LoveStim to innowacyjny płyn obkurczający pochwę i pobudzający podniecenie. Że płyn ten ma niezwykle innowacyjny skład może działać dwu fazowo:konkretnie obkurcza i ścieśnia pochwę, powodując dopełniające podniecenie u partnera, który ma zupełnie inne odczuciaWzmacnia przyjemność czerpaną z seksu, potęguje podniecenie i nasila i przyśpiesza orgazmProdukt zabezpieczony folią termokurczliwą.

dzięki temu masz pewność, że nikt poza Tobą nie dotykał go nawet.TIGHTER POP 150ml to artykuł znanej z licznych kosmetyków erotycznych firmy LoveStim. Marki nagrodzonej laurem konsumenta. Dzięki czemu, nabywając TIGHTER POP masz pewność zakupu produktu wysokiej jakości.

ORYGINALNEGO (zabezpieczonego specjalnych hologramem, a także folią termokurczliwą) towaru, którego nikt po opuszczeniu fabryki, nie dotykał.Ciasna pochwa to odnowienie radości z seksu, można nawet nazwać odkryciem seksu na nowo lub powrotem do lat młodzieńczych.

Ciasna pochwa precyzyjnie obejmuje penisa, stymulując każdy jego centymetr, także penis bardziej stymuluje ścianki pochwy gdy te obejmują go dokładnie.TIGHTER POP zajmie się także orgazmem. Będzie mocny....

Wybuchniesz w rozkoszy i będziesz głośna......Łechtaczka nawilżona tym wspomagającym orgazm płynem jest dużo bardziej czuła na dotyk, czuła na podniecenie. Spraw sobie rozkosz...TIGHTER POP to nie tylko zwykły płyn.

To jest artykuł nagrodzonej laurem konsumenta producenta LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:LoveStim to bardzo lubiana w naszym kraju producent, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych.

Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i pragnień społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy radować się tą nagrodą.® - Oznaczamarka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego.

Ten znaczek to świadectwo jednostajnej konkretnej firmy.Jak wszystkie żele od LoveStim ma numerowany hologram, zapewniający autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.Znak Premium Quality - to chyba mówi samo za siebieButelka zabezpieczona jest folią termokurczliwą.

dzięki czemu masz pewność, iż nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten artykuł wiesz iż jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, iż nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.Nanieś płyn na waginę kilka chwil przed seksem, lub poproś partnera aby to zrobił.

Będzie to znakomita gra wstępna. Nie zapomnij o nałożeniu go na łechtaczkę by wzmocnić doznania.Poczujesz mrowienie i ciepło. Twoja wagina stanie się ciasna jak kiedyś ciasna jak wtedy gdy byłaś dziewicą.

Ciasna jak przed pierwszym seksem.......Stanie się także wilgotna i rządna pieszczot, poczujesz ogromną chęć na seks.... Chęć na orgazm.Hologram przyklejony na żelu daje pewność,towar jest oryginalny i z oficjalnego źródłaPo zaimplementowaniu z łatwością jest go zlikwidować z okolic intymnychNie pozostawia uczucia lepkościWzmacnia uczucie podnieceniaUelastycznia ścianki pochwy.Może byś stosowany doraźnie albo systematycznie powodując stałe ścieśnianie waginyBardzo szybkie działanie - efekt już po kilku chwilachStymuluje libido, wzmacnia ochotę na seksWzmacnia doznania erotyczne i przyśpiesza orgazmWłaściwości lekko rozgrzewające i pobudzająceStworzony do pracy z Twoim Ciałem, ścieśnianie pochwy i odbudowy radości z seksuCzyni pochwę ciasną jak przed pierwszym seksem będzie jak u dziewicyPosiada właściwości łagodzące i ściągające ścianki pochwyCzyni łechtaczkę bardziej wrażliwą na bodźcePojemność żelu 150mlTermin przydatności około 2 lata...