Medica group Fisting strong 150 ml promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Medica group Fisting strong 150 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 47.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Fisting Strong Żel na Rozluźnienie Mięśni 150 ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
47.99
Kraina-Doznań
Fisting Strong 150 ml - Analny żel rozluźniający do fistingu
48.99
szpilkiwsypialni

Parametry

Producent:Medica Group
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 150 ml

Opis

Analny żel rozluźniający do fistingu - Fisting Strong 150 ml

Fisting Strong - poślizgowy żel analny na rozluźnienie mięśni odbytu. Opakowanie mieści 150 ml.
Osiągnij cel dzięki Fisting Strong
- może sprawić, iż seks analny będzie delikatniejszy i przyjemniejszy
- spadnie ryzyko powstania otarć
- możliwość wyeliminowania "suchego" seksu analnego, który grozi pękaniem i ścieraniem naczyń krwionośnych odbytu (im więcej otarć tym pokaźniejsze ryzyko infekcji), suchość ścianek odbytu może sprawić, iż stosunkowi może towarzyszyć ból, który w oczywisty sposób zniża jakość współżycia
- wykorzystanie Fisting Strong może przemienić przeciętnie przyjemy akt we rewelacyjne przeżycie intymne
Fisting Strong - Twoja droga do sukcesu!
Fisting Strong polecamy osobom:
- mającym problemy z osiąganiem orgazmu w okolicach odbytu
- żądnym wrażeń i niezapomnianych, silniejszych doznań
- w związkach gejowskich
- preferującym zabawy z wibratorem oraz innymi gadżetami erotycznymi (pod wpływem wibracji urządzenia żel zostanie genialnie rozprowadzony, a doznania mogą być nie do opisania)
Zapewne wielu mężczyzn nieraz zastanawiało się jak doprowadzić kobietę do orgazmu poprzez stymulację odbytu.
- Fisting Strong to nieprzeciętne uzupełnienie i wzbogacenie wspólnie spędzonych chwil, które już po pierwszym zaimplementowaniu może docenić równocześnie mężczyzna jak i kobieta.
- Zadaniem Fisting Strong jest zapewnienie odpowiedniego nawilżenia i rozluźnienia odbytu, ułatwienie penetracji, a zwykle podniecenie kobiety i spotęgowanie doznań.
- Fisting Strong może spowodować udoskonalone ukrwienie odbytu poprzez delikatną stymulację i jednocześnie nawilżenie odbytu dzięki czemu można osiągnąć intensywniejsze i częstsze orgazmy oraz więcej przyjemności w trakcie zbliżenia intymnego.
unikatowy skład
Najważniejsze w składzie Fisting Strong, jest jego tzw. Nośnik, czyli główny składnik odpowiedzialny za funkcje nawilżające. Jest to najprawdopodobniej najbezpieczniejszy i najistotniej naturalny nośnik. Nie uczula, nie podrażnia, nie uszkadza prezerwatyw, jest lekki i przystępny w użyciu. Po zaimplementowaniu łatwo wymywa się z okolic intymnych. Dodatkowy składnik Lactic Acid ma za zadanie pomóc odtworzyć na skórze i śluzówce stref intymnych naturalną florę bakteryjną, a także przywrócić odczyn PH 3,8-4,2, dzięki temu może w zasadniczy sposób powstrzymać rozwój mikroorganizów odpowiedzialnych za infekcje.
Opakowanie: 150 ml