Lovestim H2o forte gęsty idealny lubrykatn waginalno analny (5903268071032) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Devilz

Parametry

Producent:lovestim
Kategoria:Żele erotyczne

Opis

* Z uwagi na zaistniałą sytuację, na świecie i braki w ciągłości działania zakładów produkujących butelki, docelowo żel może być wysłany w butelce o nieco innym zarysie. Jednak zawsze jest to butelka 300ml wraz z pompką dozującą.

Każdy żel jest zgrzany a etykieta ma hologram.H2O UNI FORTE to lubrykant wytwarzany na potrzeby najistotniej wymagających klientów.Jest fachowy, dopracowany w każdym szczególe i uniwersalnyJest całkowicie bezwonny w przeciwieństwie do większości żeli pachnących miętąJest niesamowicie gęsty dzięki temu nie spływa z miejsca gdzie go umieścimy co pozwala radować się zabawą dużo dłużejUniwersalny - pasuje do seksu waginalnego, a także analnegoNa bazie wody - współpracuje ze wszystkimi prezerwatywami, a także gadżetamiŻel marki LoveStim nagrodzonej laurem konsumentaCo odróżnia ten niezastąpiony bezwonny, super gęsty i arcytrudnie sprawny żel waginalno analny od zwykłych żeli innych producentów?Jako jedyny żel ten jest podwójnie zabezpieczony.Zgrzany folią termokurczliwą.

dzięki czemu tylko nabywając ten żel masz 100% pewności, że dostajesz pełnowartościowy artykuł. Którego nikt nie odkręcał, nie używał a nawet nie dotykał.Kolejne zabezpieczenie to numerowany hologram. Tylko nabywając H2O UNI FORTE masz pewność, że dostajesz oryginalny pełnowartościowy, idealny żel a nie domorosłą podróbkę jakich teraz jest pełno.marka LoveStim została wyznaczona laurem konsumenta za daleko idące zaangażowanie w dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w najkorzystniejszym wydaniu.H2O UNI FORTE to skrajny poślizg, długookresowe działanie oraz wspaniała mokrość bez lepkości.

To także gęsty nie ociekający z miejsca przeznaczenia żel a co najważniejsze w pełni bezzapachowy.Ten żel to bezpieczeństwo dla najmocniej delikatnych pań.Nie uczulaNie podrażniaNie uszkadza prezerwatywNie pozostawia uczucia lepkościNie pozostawia plamJEST znakomitY I skrajnIE ŚLISKIBezpieczeństwo i pewność jaką daje ten żel przyczyniają się do całkowitego odpłynięcia w uniesieniach seksualnych.

To wszystko skutkuje wspaniałym seksem, bardziej wrażliwymi na dotyk częściami intymnymi. Łechtaczka nawilżona żelem h2o uni forte może być długo i intensywnie stymulowana, bez żadnych obaw otarć. Delikatna skóra sromu i odbytu może być poddawana niezwykle szybkim i pewnym ruchom kompletnie bezpiecznie.H2O UNI FORTE buduje pewnego typu warstwę ochronną, która otacza ścianki pochwy jak i penisa.

warstwa ta nie dopuszcza do żadnych podrażnień. Warstwa ta także wzmacnia wszelkie doznania dając możliwość pewnych prędkich ruchów, długo i długo aż do końca.arcytrudnie śliski żel H2O UNI FORTE jest kompletnie bezpieczny dla prezerwatyw, że jest wyprodukowany na bazie wody nie uszkadza ich.

genialnie współpracuje z wszystkiego typu gadżetami.Możesz go używać z wibratorami silikonowymi, szklanymi, żelowymi. Da także perfekcyjną przyjemność z wszelkiego typu korkami czy koralikami analnymi.

nieraz wybierany poprzez zwolenników całodniowego noszenia korków analnych.H2O UNI FORTE 300ml to nie tylko zwykły żel. To jest artykuł nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:LoveStim to wyjątkowo lubiana w naszym kraju firma, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści w trakcie zabaw intymnych.

Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.® - Oznaczamarka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo jednostajnej solidnej markiJak wszystkie żele od LoveStim ma numerowany hologram, zapewniający autentyczność żelu.

Uważaj na zele bez hologramu.Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy radować się tą nagrodą.Znak Premium Quality - to chyba mówi samo za siebiePojemność aż 300mlUNI - oznacza, że może być używany przez kobiety mężczyzn do seksu tradycyjnego i analnego.

może być użytkowany ze wszystkimi gadżetami erotycznymi.FORTE - oznacza że żel jest wyjątkowo gęsty i wydajny. Bezapelacyjnie akcentuje się na tle konkurencji.Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki czemu masz pewność, iż nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał.

nabywając ten żel wiesz iż jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, iż nikt po opuszczeniu fabryki, choćby go nie dotykał.pojemność 30mlTermin przydatności minimum 1,5 roku...