Pjur back door relaxing anal glide 100 ml marki Pjur (ge) promocja 2021

Cena55.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:pjur (GE)
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 100 ml

Opis

Lubrykant Pjur Back Door Relaxing Anal Glide - żel analny, dzięki któremu komfortowy i specyficzny seks analny jest na wyciągnięcie rękiŻel analny Back Door idealnie rozluźnia mięśnie odbytu, co czyni z niego towar znakomity nie tylko dla doświadczonych entuzjastów seksu analnego,jeszcze dla początkujących, którzy dopiero chcą wgłębić się w enigmatyczny i ciekawy świat tego typu uniesień.Back Door genialnie nawilża i zmniejsza uczucie napięcia.

ma szereg parametry, które dobrze wpłyną na intensyfikację doznawanej rozkoszy. Dzisiaj będzie ona niewyobrażalnie przyjemna.produkt ten nad wyraz miłą w dotyku konsystencję, jest w pełni bezpieczny dla skóry, a dowodzą tego testy dermatologiczne, które przeszedł.

Z Back Door można korzystać wraz z prezerwatywą. Od dzisiaj choćby najszczególniej wyszukane igraszki analne mogą przebiegać w błogiej atmosferze stuprocentowego komfortu. Nawet jeśli wahasz się i nie wiesz czy seks grecki jest dla Ciebie, żel analny Back Door to genialne rozwiązanie, żeby podjąć prawidłową decyzję!pojemność: 100 ml