Lovestim Żel do fistingu aanalno-waginalnego fisting gel 150ml (5903268070219) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Devilz

Parametry

Producent:LoveStim
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 150 ml

Opis

Wysokiej jakości profesjonalny żel do fistingu analnego, a także waginalnego.FISTING PROFFESIONAL to:arcytrudne nawilżenie.optymalny poślizg.Bezpieczny fisting bez otarć i pęknięć naskórka.Dzięki FISTING PROFFESIONAL wszystko wejdzie gładko i bez zbędnych niedogodności.

Ten żel gwarantuje prawdziwą radość z fistingu.Podstawowe różnice pomiędzy żelami znanej już i docenionej laurem konsumenta 2016, a także 2020 producenta LoveStim, a innymi żelami konkurencji, są naprawdę szerokie:Jako jedyny żel ten jest podwójnie zabezpieczony.Zamknięty w folii termokurczliwej.

dzięki temu kupując ten żel masz 100% pewności, że dostajesz pełnowartościowy towar. Którego nikt nie odkręcał, nie używał a choćby nie dotykał.Kolejne zabezpieczenie to numerowany hologram. Tylko nabywając żele LoveStim masz pewność, że dostajesz oryginalny pełnowartościowy, bezbłędny towar a nie domorosłą podróbkę jakich dzisiaj jest pełno.producent LoveStim została wyrózniona laurem konsumenta za daleko idące zaangażowanie w dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w najkorzystniejszym wydaniu.FISTING PROFFESIONAL jest fachowym żelem ułatwiającym ostre zabawy z wielkimi przedmiotami.

Jego skład został opracowany takkreować komfort maksymalnego bezpieczeństwa i ekstremalnego poślizgu. Tak aby użytkownik mógł skoncentrować się wyłącznie na przyjemności zdobywania kolejnego celu, nie martwiąc się o otarcia.FISTING PROFFESIONAL to także jeszcze przyjemniejszy seks analny.

nadzwyczajnie nadaje się dla osób które dopiero rozpoczynają swoją analną przygodę. Doskonały jako pierwszy żel analny. Zapewni całkowity komfort, perfekcyjne nawilżenie. Analną penetrację bez otarć i pęknięć naskórka który w tym miejscu jest wyjątkowo delikatny.FISTING PROFFESIONAL - polecamy fascynatom ostrych zabaw analno-waginalnych z wykorzystaniem znacznych wypełniaczy dziurek.

Miłośnikom konkretnego rozciągania. Osobom stawiającym sobie cele i dążących do ich zrealizowaniaW takim samy stopniu FISTING PROFFESIONAL polecamy osobom początkującym analnej miłości. Ten żel jak żaden inny pomoże Wam się przekonać do tych zabaw.

Zapewni bezpieczeństwo maksymalne nawilżenie i pełnię przyjemności płynącej z analnych igraszek.Żel ten może być wykorzystywany z prezerwatywami i wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi.mocne strony żelu FISTING PROFFESIONAL 150ml - znanej z dbania o klienta producenta LoveStimStworzony do pracy z Twoim CiałemEkstremalne nawilżenieIdealnie zabezpiecza delikatną skórę przed otarciamiProfesjonalny żel do fistingu analnego i waginalnegoUmożliwia bezpieczne wprowadzanie sporych przedmiotów i zdobywanie swoich celówDoskonały dla stawiających pierwsze kroki w analnych zabawachDoskonale współdziała z prezerwatywami oraz wszystkiego rodzaju gadżetami analnymi i waginalnymi.Długo się utrzymuje dzięki temu jest ekonomicznyNie pozostawia uczucia lepkościDzięki folii termokurczliwej, masz pewność iż nikt przed Tobą go nie dotykałHologram przyklejony na żelu daje pewność,produkt jest oryginalny i z oficjalnego źródłaPojemność aż 150mlCo powinieneś wiedzieć o tym produkcie:LoveStim to bardzo lubiana w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści w trakcie zabaw intymnych.

Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.® - Oznaczaproducent LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki.Jak wszystkie żele od LoveStim ma numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu.

Uważaj na żele bez hologramu.Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy radować się tą nagrodą.Znak Premium Quality - to chyba mówi samo za siebieButelka zabezpieczona jest folią termokurczliwą.

dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Nabywając ten produkt wiesz iż jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.Sposób zastosowania:Niewielką ilość żelu, przy pomocy dozownika nanieść na miejsce intymne.Termin przydatności około 2 lata...