Żel na bazie wody woman vegan 100 ml, kolor: przezroczysty, rozmiar: 100 marki Pjur promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Żel na bazie wody woman vegan 100 ml, kolor: przezroczysty, rozmiar: 100 marki Pjur oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 36.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Pjur Woman Vegan Waterbased 100 ml
36.99
Przemile
Żel Pjur Woman Vegan Waterbased 100 ml | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
61.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Pjur
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 100 ml

Opis

Naturalna przyjemność: 100% wegańskie składniki, nie testowane na zwierzętach. Wegański lubrykant osobisty opracowany specjalnie dla kobiet: pjur WOMAN Vegan jest dobrany do poziomu pH damskich błon śluzowych.

Nie posiada parabenów, parafin, gliceryny, plastikowych perfum ani dodatków kolorowych. Wszystko d la lepszej jakości życia i jeszcze większej satysfakcji seksualnej. Ten produkt jest stosowny do używania z prezerwatywami i wszystkimi zabawkami erotycznymi, ponieważ jest na bazie wody.

pjur WOMAN Vegan nosi znak towarowy Vegan Society. Ta pieczęć jest wskazówką dla konsumentów, prezentującą im, że omawiane produkty nie zawierają żadnych części zwierzęcych i nie zostały przetestowane na zwierzętach.

- 100% wegańskie składniki i bez testów na zwierzętach - przypasowany do naturalnej równowagi pH - Bez plastikowych dodatków lub perfum - pasuje do zabawek erotycznych objętość: 100 ml