Żel Organiczny Toko Organic Lubricant 165 ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY promocja 2021

Cena68.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Shunga (CAN)
Kategoria:Żele erotyczne
Pojemność 165 ml

Opis

TokoOrganica to najwyższej jakości lubrykant na bazie wody firmy Shunga, stworzony przy użyciu wyłącznie naturalnych komponentów pochodzenia roślinnego. Nie gromadzi w swym składzie parabenów, cukru, glutenu i sztucznych aromatów. Pasuje do spożycia, jest odpowiedni dla wegan. Bezpieczny do wykorzystania z zabawkami i produktami tworzonymi z lateksu. Z łatwością zmywa się z ciała przy użyciu ciepłej wody.

W każdym człowieku drzemią pragnienia, które chciałby zaspokoić i erotyczny potencjał, który chciałby zgłębić. Właśnie dlatego powstała Shunga, kanadyjska marka specjalizująca się w tworzeniu najwyższej jakości kosmetyków służących poprawie jakości życia seksualnego.

Oferta Shunga zawiera najwyższej jakości kosmetyki, do produkcji których wykorzystano wyłącznie wyselekcjonowanych, bezpiecznych dla ciała składników.

Słowo „Shunga" pochodzi z języka japońskiego i oznacza „taniec wiosny", przy czym wiosna jest japońskim eufemizmem słowa „seks". Zgodnie z dewizą tej producenta, miłość jest sztuką, dlatego wszystkie produkty Shunga są w opakowaniach zdobionych ilustracjami inspirowanymi orientalną sztuką erotyczną.

Skład: Water/Eau (Aqua), Glycerin/Glycérine*, Propanediol*, Hydroxyethyl Cellulose, Na4 EDTA. *Certified Organic/Certifiés biologiques.

* naturalne składniki opatrzone słusznym atestem

objętość: 165 ml

towar certyfikat CE.