Logitech Głośniki bezprzewodowe Z407 2.1 Subwoofer 980-001348 (5099206093263) promocja 2023

Cena472.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:LOGITECH
Kategoria:Zestawy głośnikowe

Opis

Głośniki komputerowe Bluetooth z subwooferem i sterowaniem bezprzewodowym Logitech Z407

WYBIERZ świetnY DŹWIĘK BEZPRZEWODOWO
80 watów mocy łączy się z precyzyjnym cyfrowym przetwarzaniem sygnału (DSP), gwarantując wciągający, realistyczny dźwięk. Usłysz wyraźne wysokie tony, solidny średni i niski zakres i cały bas, z jakim sobie poradzisz.
Bezprzewodowe pokrętło sterujące i dwupozycyjne głośniki pozwalają kontrolować dźwięk i fason. Dopasuj basy i głośność z całego pomieszczenia. Ustaw głośniki poziomo lub pionowo. Połącz się poprzez Bluetooth, micro USB, wejście 3,5 mm albo wszystkie trzy - i przełączaj się między nimi. Nawet z drugiego końca pokoju.

BAS I CZYSTOŚĆ
20 watów basu plus DSP gwarantują tę słodką równowagę głębi i przezroczystości. Subwoofer z portem skierowanym w dół dodaje boom do muzyki, filmów i gier, równocześnie zachowując bogaty, wyraźny dźwięk.

ZANURZ SIĘ
Doświadcz wciągającego, realistycznego dźwięku o mocy 80 W - od wyraźnych wysokich tonów po potężne przeciętne i niskie tony - bez kompromisów w zakresie basów. DSP w połączeniu z nieokiełznaną mocą zapewnia stabilny profil dźwięku i wzmocniony bas, dzięki czemu możesz usłyszeć wszystko w całym spektrum dźwięku.

DIAL IN. ROCK OUT.
Co może dla Ciebie zrobić 20 metrów (65 stóp)? Zasięg bezprzewodowy wynoszący 20 metrów (65 stóp) umożliwia regulację dźwięku z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, a wszystko to za pomocą bezprzewodowego pokrętła sterującego. Naciśnij go i obróć, żeby odtwarzać, wstrzymywać, wyciszać1Mute / Unmute działa po podłączeniu poprzez wejście 3,5 mm. Play / Pause / Skip / Rewind działa po podłączeniu poprzez USB lub Bluetooth. Sterowanie dźwiękiem może się różnić w przypadku odtwarzania niektórych treści NA ŻYWO poprzez USB / Bluetooth.i wyreguluj głośność i basy. Zrób to wszystko za pomocą pokrętła sterującego. To nieskomplikowane i nie musisz choćby wstawać z kanapy.

TĄ DROGĄ. W TEN SPOSÓB. NA SWÓJ SPOSÓB.
Pożegnaj się z boxy. Te owalne głośniki są gotowe do ogłuszenia w wyszukanej, grafitowej szarości, wtapiając się w otoczenie pulpitu bez przeszkadzania. Połóż je pionowo lub poziomo, by uzyskać pożądany wygląd. Są tak kompaktowe, iż możesz je ukryć nawet pod monitorem, aby zaoszczędzić miejsce. Użyj ich, by zadbać o swoją przestrzeń.

PODŁĄCZ NA 3 SPOSOBY
Masz opcje. Podłącz do trzech urządzeń przez Bluetooth, micro USB i wejście 3,5 mm. Przycisk wejścia przewodowego u dołu pokrętła przełącza między połączeniami przewodowymi (3,5 mm i micro USB). Prędko przełącz się z powrotem na Bluetooth, naciskając przycisk Bluetooth.EAN: 5099206093263
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: 980-001348
rodzaj: Subwoofery
System: 2.1
Przeznaczenie: Nagłośnienie
Regulatory: Pilot
Max. Moc głośników (sumaryczna): 80 W
Moc subwoofera: 20 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Zasilanie: Baterie/akumulatory AAA
Akcesoria w pakiecie: Subwoofer Pokrętło sterujące przewód 3.5 mm Instrukcja stosowania
rozmiary: Głośnik: 93,9 x 85,2 199,9 mm Subwoofer: 234 x 180 x 240 mm Pokrętło sterujące: 69,9 x 29,4 mm
Waga: 3.28 kg