Beamz dmx-240 kontroler dmx 240 kanałów midi promocja 2021

Cena699.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Beamz
Kategoria:Zestawy i sprzęt DJ

Opis

Beamz DMX-240 to fachowy kontroler zezwalający na stworzenie progresywnej choreografii świetlnej podczas sztuk teatralnych, koncertów i w trakcie eventów firmowych.na dodatek poza opcją zaprogramowania własnych setów świetlnych urządzenie może pracować w oparciu o tryb samoczynny albo sterować oświetleniem w oparciu o odtwarzaną muzykę.

poprzez interfejs MIDI Beamz może być połączony z innymi urządzeniami MIDI (miksery), a także synchronizować odtwarzane efekty z instrumentami opartymi na tym protokole. Urządzenie ma wejście monofoniczne Cinch/RCA przez które mogą przesyłane być sygnały regulujące prędkość jego pracy.

Obsługa urządzenia dzięki krystalicznemu systemowi przycisków z diodami LED jest prosta i szybka. Beamz DMX-240 zastosowany wyświetlacz LCD przez który można sterować scenami i wybierać programy. A, dzięki dwóm pokrętłom JOG można regulować płynnie w poziomie i pionie np.

moving head. DMX jest kompatybilny z 48cm (19") systemem RACK. Nadaje się dzięki temu do wszelkich przenośnych systemów DJ-skich.