Kino domowe vsx-832b + taga tav606 biały marki Pioneer promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kino domowe vsx-832b + taga tav606 biały marki Pioneer oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2999.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kino domowe PIONEER VSX-832B + TAGA TAV606 Biały DARMOWY TRANSPORT
2999.99
ELECTRO.pl
Kino domowe PIONEER VSX-832B + TAGA TAV606 Biały
2999.99
Media Expert

Parametry

Producent:PIONEER
Kategoria:Zestawy kina domowego

Opis

Dwupasmowy moduł Wi-Fi i technice Bluetooth Pasma 5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi® zrównoważone połączenie bezprzewodowe podczas transmisji strumienia dźwięku z telefonu, laptopa i komputera stacjonarnego.

Aplikacja zdalnego sterowania Pioneer Remote App gromadzi muzykę na urządzeniu i na podłączonych do sieci urządzeniach przechowujących i udostępnia ją w postaci nieskomplikowanej do nawigacji biblioteki, która daje dostęp do usług transmisji strumieni dźwięku.

technika bezprzewodowa Bluetooth® służy jeszcze do wygodnej transmisji dźwięku opartego na aplikacji do własnego systemu rozrywki. Zdalna aplikacja Pionner już jest Aplikacja Pioneer Remote App na iPad/iPhone/ iPod lub smartfon Android pozwala na sterowanie bezprzewodowym głośnikiem i odtwarzaniem tworzyw zapisanych w telefonie.

Można również wybierać internetowe stacje radiowe lub odtwarzać utwory z własnego serwera sieciowego. Bezprzewodowy system Multiroom audio Ten produkt obsługuje technikę FireConnect™ producenta Blackfire Research.

FireConnect™ to zrównoważony protokół bezprzewodowy, który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego urządzenia audio w pomieszczeniu - od gramofonu, po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowym głośniku MRX, znajdującym się w innym pomieszczeniu, kończąc.

Dolby Atmos do 3.1.2kan. Ze wzmacniaczem Surround Obsługa do wersji 3.1.2kan. Dolby Atmos. Wzmacniacz Surround, opracowany przez Dolby Laboratories, Inc., to technologia wirtualnego głośnika, oparta o funkcję HRTF.

Dzięki DSP wirtualne głośniki przestrzeni dają dźwięki, jakie typowo pochodzą z głośników z dźwiękiem przestrzennym. 3.1.2kan. Poszerzono wirtualnie do 5.1.2kan. By stworzyć wrażenie pola dźwięku przestrzennego 3D.

nawet osoby, które posiadają problemy z instalacją tylnych głośników, mogą korzystać z różnorodnych formatów audio w szerokim polu dźwiękowym, dzięki wzmacniaczowi Surround i Dolby Atmos. DTS:X™ DTS:X to kodek audio nowej generacji marki DTS, który wznosi na nowy poziom audio bazujące na obiektach, wytwarzając świeże, wciągające i interaktywne doznania audio.

Nie jest wymagane specjalne ustawienie głośników, ponieważ DTS:X samoczynnie dostosowuje się do istniejących kanałów i systemów głośników. Zanurz się w dźwiękach, które są niezwykle bogate i brzmią, jakby były słuchane na żywo.

Reflex Optimizer W głośnikach pracujących z Dolby Atmos, wysoki dźwięk kierunkowy z urządzenia odbija się od sufitu, zaś niski trafia bezpośrednio do uszu odbiorcy. Te zróżnicowane ścieżki wywołują przesunięcie fazowe, poprzez co zniża się komfort odbioru dźwięku.

Reflex Optimizer, w którym zaimplementowano technikę Phase Control, reguluje to przesunięcie i upraszcza lokalizację dźwięku obiektu, dopasowując częstotliwości do głośników podłogowych, stwarzając w ten sposób nadzwyczajne środowisko odtwarzania dźwięków.

Nowa generacja standardu video Obsługuje opcję pass-through dla HDR10 i Dolby Visio...