Hp z2 g5 mini i7-10700/t1000/16gb/256gb/win10pro (259g5ea) promocja 2022

Cena6150.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MAT Usługi Informatyczne

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Zestawy komputerowe
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB

Opis

HP Z2 Mini G5
  • Procesor: Intel Core i7-10700 - 8 rdzeni, 12 wątków, 2.9 GHz w trybie turbo 4.8 GHz
  • Karta graficzna: NVIDIA QUADRO T1000 4 GB
  • Pamięć RAM: 16 GB DDR4 3200 MHz
  • Dysk: 256 GB SSD M.2 NVMe
  • System operacyjny: Windows 10 Pro

Nasza najpotężniejsza stacja robocza klasy mini. Dzisiaj jeszcze mocniejsza.

Uzyskaj jeszcze więcej sprawności standardowej dla sprzętu wysokiej klasy, zamkniętej w szczególnie niewiele znaczącym urządzeniu. W nieskomplikowany sposób pracuj nad projektami 3D, a także z wieloma aplikacjami do mistrzowskich zastosowań. Wszechstronność urządzenia powoduje, iż jest to oczywisty wybór dla współczesnych przestrzeni roboczych.


Bez kompromisów w kwestii skuteczności

Dzięki nowym procesorom Intel® i profesjonalnym kartom graficznym możesz liczyć na bezawaryjną i sprawną obsługę aplikacji wielowątkowych. Zapomnij o problemie przegrzewania – nowoczesne rozwiązania chłodzące dbają o niską temperaturę i ciszę.

nadzwyczajny wybór do wielu zastosowań

Stwórz doskonałą konfigurację – do biura, do działu produkcji albo centrum informacji. Do konstrukcji pod biurkiem albo za monitorem, umożliwia podłączenie wielu ekranów i innych sprzętów. Może także służyć do zarządzania z lokalizacji centralnej flotą stacji roboczych Mini, dzięki uniwersalnym opcjom montażu w szafie typu rack.

Najbezpieczniejsza stacja robocza HP.

Każdy komputer Z2 Mini jest standardowo zaopatrzony w progresywne funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemu, takie jak pierwszy w branży samonaprawiający się BIOS, usprawniają sprawną ochronę urządzenia, danych i tożsamości.

Testujemy je po to, by użytkownicy mogli im zaufać. Poprzez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Wiemy,Ci trzeba skuteczności, na którą za każdym razem możesz liczyć. Właśnie dlatego nasze produkty są poddawane 360 000 godzin rygorystycznych badań, testom na zgodność z normą MIL-STD oraz certyfikacji oprogramowania.


Pobierz broszurę