HP Z2 G8 Tower i9-11900K/32GB/1TB/Win10Pro (2N2D6EA) promocja 2022

Cena8999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MAT Usługi Informatyczne

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Zestawy komputerowe
Obudowa tower
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB

Opis

HP Z2 G8 Workstation

Procesor: Intel Core i9-11900K - 8 rdzeni, 16 wątków, 3.5 GHz w trybie turbo 5.3 GHz
Karta graficzna: brak karty grafiki/karta zintegrowana Intel UHD 750
Pamięć RAM: 32 GB DDR4 3200 MHz
Dysk: 1 TB SSD M.2 NVMe
System operacyjny: Windows 10 Pro


Wysoki poziom efektywności dla podstawowych stacji roboczych, żeby umożliwić renderowanie,realizację projektów BIM i wizualizację bez zacięć. A gdy Twoje potrzeby się zmienią, masz do dyspozycji bogate możliwości modernizacji.

kanon mocy stacji roboczej

Uwolnij pełną moc mistrzowskiej karty graficznej i procesora do projektów o pokaźnym zapotrzebowaniu na moc obliczeniową. Wsparcie technologii PCIe Gen 4 i niepohamowana efektywność umożliwiają renderowanie w czasie rzeczywistym i szybszą wizualizację projektów.

wykonane z myślą o rozbudowie

Chcesz wymienić karty graficzne na udoskonalone? powiększyć liczba pamięci operacyjnej albo pojemność dysku? Dodać specjalistyczne karty PCIe? Nie zastanawiaj się. Dzięki miejscu na rozbudowę i możliwości dostępu bez zastosowania narzędzi,możesz z łatwością modernizować i dodawać podzespoły wraz ze zmieniającymi się potrzebami. To inwestycja na długie lata.

wytrzymałość, której możesz zaufać

wzmocnione funkcje zabezpieczeń zapewniają, iż komputer Z2 tower jest broniony od systemu BIOS po oglądarkę, a także powyżej i poniżej systemu operacyjnego.