Zestaw lakierowanych mebli systemowych fandi - biały połysk + grafit marki Producent: elior promocja 2019

Cena1788.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy mebli do salonu

Opis

W swoim wnętrzu preferujesz innowacyjne, ascetyczne wzornictwo, stawiając jednocześnie na nieprzemijalną wygodę? Rozglądasz się za ciekawym optycznie zestawem mebli w interesującym stylu i doskonałej jakości? Postaw na meble z najnowszej systemowej kolekcji Fandi marki Elior!

modny i ergonomiczny styl bezkompromisowy wywodzi się z Japonii, a inspiracje czerpie z filozofii zen, w której najważniejsze są porządek i spokój. Podstawowe atrybuty tego nurtu to ład, prostota i elegancja. Wnętrza urządzone zgodnie z założeniami tego stylu prezentują się wyjątkowo subtelnie, przestronnie i wyrafinowanie. tworząc bezkompromisową przestrzeń, postaw na materiały takie jak drewno, szkło, metal czy beton – wywołane przez nie wrażenie bezkompromisowości rewelacyjnie wpisuje się w ideę minimalizmu. Fason bezkompromisowy stawia na najwyższą jakość użytych materiałów i sprzętów. Liczy się także precyzja wykonania, dopracowanie każdego detalu.

Designerski komplet mebli Fandi akcentuje się nie tylko swoją poręczną formą i wykwintnym kształtem, ale także wykorzystaniem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego zadowala się powodzeniem wśród osób szanujących prekursorskie rozwiązania. Użyta do produkcji frontów mebli lakierowana płyta meblowa w odcieniu biały blask została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. zastosowana technologia sprzyja utrzymywaniu mebla w czystości. Korpus komód w odcieniu grafitowym wyprodukowano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Dla powiększenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża komód doszlifowano opornym na uszkodzenia mechaniczne materiałem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble łatwo jest utrzymać w czystości. Szuflady na prowadnicach rolkowych są gwarancją wygodnego i najczęściej bezpiecznego użytkowania. Bezuchwytowe fronty podkreślają postępowy i modernistyczny fason mebli. Szuflady są wyjątkowo ergonomiczne i komfortowe przechowywanie nie tylko ubrań czy dodatków. Stonowana kolorystyka i prosta, współczesna forma powodują,komplet Fandi genialnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych jednocześnie w stylu skandynawskim, jakbezkompromisowym czy progresywnym. Świetnie nadaje się także do wnętrz dziecięcych czy młodzieżowych. Stwórz w swoim domu niepowtarzalny