Zestaw wypoczynkowy James 2X - Szary promocja 2022

Cena4528.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy mebli do salonu

Opis

Urządzasz błogą przestrzeń produkowaną do relaksu? Miejsce w którym zapomnisz o wszystkim co Cię otacza i w spokoju odpoczniesz przy ulubionym serialu po ciężkim dniu? marka Elior ma dla Ciebie coś specjalnego! Wprost znakomity zestaw wypoczynkowy James 2X. Ładna kolorystyka, ciekawy styl i komfort o jakim marzysz! Zadbaj o piękno Twojego wnętrza nie rezygnując z wygody. Zapoznaj się z ofertą i przekonaj się, iż James 2X jest tym czego szukasz!

Przytulny kąt w samym sercu domu

Salon to z całą pewnością wizytówka naszego domu, miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu. Relaksujemy się w nim po ciężkim dniu pracy i przyjmujemy zaproszonych gości. Z tego względu powinien więc nie tylko zapewniać maksymalny komfort, lecz także godnie reprezentować nasz dom. Jak więc zaaranżować go, by był komfortowy i piękny? Sofa, narożnik, a może pakiet wypoczynkowy? Nie bagatelizuj kwestii użytecznych! Pamiętaj,wyśmienity zestaw wypoczynkowy do salonu powinien spełniać dużo funkcji. zestaw sof utrzymany w jednym stylu wytwarza przytulną, uporządkowaną przestrzeń dając jednocześnie sporą ilość miejsc - już nie będziesz musiał martwić się o miejsce dla innych domowników podczas oglądania telewizji w ulubionej pozycji. James 2X to przepiękny pakiet wytwarzający harmonijną całość w luksusowym stylu. Intrygująca szarość połączona z delikatnym pikowaniem i ładnymi, ozdobionymi nóżkami wprowadza do wnętrza lekkość i elegancję. Nadzwyczajnie znajdzie się w wielu stylach aranżacyjnych: surowym, progresywnym czytradycyjnym.

Postaw na elegancję nie rezygnując z wspaniałej jakości

zestaw wypoczynkowy James 2X został produkowany z największą precyzyjnością i precyzją, żeby służyć bez uszkodzeń długi czas. Nie od dziś wiadomo, iż meble tego typu muszą być wytrzymałe, ponieważ są one bezustannie używane. Firma Elior rewelacyjnie wie jak ważna jest jakość i idealne wykonanie. elegancka tapicerka