Zestaw wypoczynkowy w stylu chesterfield James 4X - Szary promocja 2022

Cena5418.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy mebli do salonu

Opis

Urządzasz błogą przestrzeń wykonaną do relaksu? Miejsce w którym zapomnisz o wszystkim co Cię otacza i w spokoju odpoczniesz przy ulubionym serialu po ciężkim dniu? marka Elior ma dla Ciebie coś specjalnego! Wprost rewelacyjny pakiet wypoczynkowy James 4X. Piękna kolorystyka, atrakcyjny fason i komfort o jakim marzysz! Zadbaj o piękno Twojego wnętrza nie rezygnując z wygody. Zapoznaj się z ofertą i przekonaj się, że James 4X jest tym czego szukasz!

Przytulny kąt w samym sercu domu

Salon to z całą pewnością wizytówka naszego domu, miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu. Relaksujemy się w nim po ciężkim dniu pracy i przyjmujemy zaproszonych gości. Z tego względu powinien więc nie tylko zapewniać maksymalny komfort, ale także godnie reprezentować nasz dom. Jak więc zaaranżować go, żeby był komfortowy i efektowny? Sofa, narożnik, a może zestaw wypoczynkowy? Nie bagatelizuj kwestii ergonomicznych! Pamiętaj,rewelacyjny pakiet wypoczynkowy do salonu powinien spełniać sporo funkcji. zestaw sof utrzymany w jednym stylu kreuje przytulną, uporządkowaną przestrzeń dając równocześnie sporą liczba miejsc - już nie będziesz musiał martwić się o miejsce dla innych domowników podczas oglądania telewizji w ulubionej pozycji. James 4X to ładny pakiet budujejący harmonijną całość w wytwornym stylu. Ciekawa szarość połączona z delikatnym pikowaniem oraz atrakcyjnymi, zdobionymi nóżkami wprowadza do wnętrza lekkość i elegancję. Genialnie znajdzie się w wielu stylach aranżacyjnych: ascetycznym, postępowym czytradycyjnym.

Postaw na elegancję nie rezygnując z świetnej jakości

pakiet wypoczynkowy James 4X został wyprodukowany z największą precyzyjnością i precyzją, żeby służyć bez uszkodzeń długi czas. Nie od dziś wiadomo, że meble tego typu muszą być wytrzymałe, ponieważ są one nieustannie użytkowane. Firma Elior nadzwyczajnie wie jak ważna jest jakość i rewelacyjne wykonanie. wysmakowana tapicerka me