Zestaw wypoczynkowy w stylu chesterfield James - Szary promocja 2022

Cena6818.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy mebli do salonu

Opis

Urządzasz miłą przestrzeń produkowaną do relaksu? Miejsce w którym zapomnisz o wszystkim co Cię otacza i w spokoju odpoczniesz przy ulubionym serialu po ciężkim dniu? firma Elior ma dla Ciebie coś specjalnego! Wprost nadzwyczajny zestaw wypoczynkowy James. Efektowna kolorystyka, atrakcyjny styl i komfort o jakim marzysz! Zadbaj o piękno Twojego wnętrza nie rezygnując z wygody. Zapoznaj się z ofertą i przekonaj się, że James jest tym czego szukasz!

Przytulny kąt w samym sercu domu

Salon to z całą pewnością wizytówka naszego domu, miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu. Relaksujemy się w nim po ciężkim dniu pracy i przyjmujemy zaproszonych gości. Z tego względu powinien więc nie tylko zapewniać maksymalny komfort, ale także godnie reprezentować nasz dom. Jak więc zaaranżować go, aby był komfortowy i atrakcyjny? Sofa, narożnik, a może komplet wypoczynkowy? Nie bagatelizuj kwestii ergonomicznych! Pamiętaj,świetny pakiet wypoczynkowy do salonu powinien spełniać sporo funkcji. zestaw sof utrzymany w jednym stylu generuje przytulną, uporządkowaną przestrzeń dając równocześnie sporą liczba miejsc - już nie będziesz musiał martwić się o miejsce dla innych domowników podczas oglądania telewizji w ulubionej pozycji. James to piękny komplet stwarzający harmonijną całość w ekskluzywnym stylu. Intrygująca szarość połączona z delikatnym pikowaniem, a także pięknymi, przyozdobionymi nóżkami wprowadza do wnętrza lekkość i elegancję. Nieprzeciętnie odnajdzie się w wielu stylach aranżacyjnych: minimalistycznym, progresywnym czytradycyjnym.

Postaw na elegancję nie rezygnując z idealnej jakości

pakiet wypoczynkowy James został tworzony z największą starannością i precyzją, żeby służyć bez uszkodzeń długi czas. Nie od dziś wiadomo, iż meble tego typu muszą być wytrzymałe, ponieważ są one nieprzerwanie użytkowane. Marka Elior perfekcyjnie wie jak ważna jest jakość i wspaniałe wykonanie. gustowna tapicerka mebli to najwyższej jakości dzianina Alcantar Pro odp