Jadalnia glamour Classico Nero - klasyczna czerń (5908273393421) promocja 2023

Cena4939.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Zestawy mebli kuchennych

Opis

Jadalnia glamour Laguna Veneta - Wenecka Laguna

nad wyraz oryginalna jadalnia ze stołem Ludwik w klasycznej formie w innowacyjnej interpretacji, w zestawie z białym szklanym blatem i butelkowo zielonymi krzesłami z linii Ottavio.

przepiękna zieleń krzeseł w połączeniu ze stołem z polerowanej stali rdzoodpornej kreuje atmosferę nieograniczonego przepychu. Butelkowa zieleń to chyba najszlachetniejszy z odcieni zieleni, który kojarzy się z luksusem i elegancją. To kolor pasujący nie tylko do wnętrz buduarowych i glamour, lecz także postindustrialnych, vintage i skandynawskich. Zielony jest kolorem oswojonym i przychylnym, ponieważ w naturze nieustannie z nim obcujemy. I choć chętnie sięgają po nią osoby o spokojnym i umiarkowanym charakterze, to jednak coraz bardziej modna jest dodatkowo wśród osób aktywnych na co dzień – lubiących działać, zmieniać i lubiących niebanalne rozwiązania wnętrzarskie.

Szklane blaty genialnie uzupełniają szlachetną formę podstawy, gwarantując równocześnie odporność i komfort stosowania na lata.

Ta wyjątkowa jadalnia będzie znakomicie komponować się z gustownymi dodatkami w stylu glamour, takimi jak lustra glamour. Warto też pomyśleć o uzupełnieniu naszego salonu o piękną ławkę, stół albo konsolę należącą do tej samej linii mebli, kolekcji Ludwik.