Jadalnia glamour Festa del Late - Mleczna Uczta, FestadelLatte/J promocja 2024

Cena4119.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Zestawy mebli kuchennych

Opis

Jadalnia glamour Festa del Late - Mleczna Uczta wyjątkowo urzekająca jadalnia ze stołem Ludwik o klasycznej formie w progresywnej interpretacji w zestawie z blatem szklanym białym i mlecznymi krzesłami z kolekcji Ludwik II pikowanych kryształkami. Tył oparcia krzesła przystępny do wyboru: gładkie, z kołatką lub przeszyciami.

UWAGA: w momencie obecnej krzesła dostępne w wariancie: pikowane kryształkami, pikowane kryształkami + kołatka, pikowane guzikami + przeszycia, bez pikowania tył oparcia z przeszyciem.

Kolor biały i wszystkie jego odcienie są wręcz wytwarzane do dekoracji wnętrz. To odcienie, które nigdy nie wyjdą z mody. Biel i jej odcienie nie znudzi się nigdy i zawsze będzie wygladała dostojnie. Barwy te nieprzeciętnie współgrają ze stalowymi meblami, uwydatniając ich piękno i szlachetność, wzrokowo zwiększając pomieszczenie nadając mu jednocześnie lekkości i klasy. Barwy te są szczególnie ergonomiczne, bodopasować je do różnych stylów we wnętrzach. Jego neutralność i harmonijność daje duże pole do popisu w aranżacji naszego wnętrza. Biel komunikuje ciszę i spokój, pozwala się zrelaksować i wyciszyć umysł.

Blaty szklane wyśmienicie uzupełniają szlachetną formę podstawy, zapewniając jednocześnie wytrzymałość i wygodę stosowania na lata.

Ta unikatowa jadalnia perfekcyjnie skomponuje się z szykownymi dodatkami w stylu glamour jak chociażby z lustrami glamour. Warto też pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną ławą, stolikiem czy konsolą należących do tej samej kolekcji mebli, kolekcji Ludwik.