Jadalnia glamour Festa del Late - Mleczna Uczta, FestadelLatte/J promocja 2023

Cena4369.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Zestawy mebli kuchennych

Opis

Jadalnia glamour Festa del Late - Mleczna Uczta wyjątkowo urzekająca jadalnia ze stołem Ludwik o klasycznej formie w progresywnej interpretacji w zestawie z blatem szklanym białym i mlecznymi krzesłami z kolekcji Ludwik II pikowanych kryształkami, guzikami albo z oparciem bez pikowania do wyboru.

Kolor biały i wszystkie jego odcienie są wręcz stworzone do dekoracji wnętrz. To odcienie, które nigdy nie wyjdą z mody. Biel i jej odcienie nie znudzi się nigdy i zawsze będzie wygladała dostojnie. Barwy te znakomicie współgrają ze stalowymi meblami, akcentując ich piękno i szlachetność, optycznie powiększając pokój nadając mu równocześnie lekkości i klasy. Barwy te są wyjątkowo ergonomiczne, bozespolić je do najróżniejszych stylów we wnętrzach. Jego neutralność i harmonijność daje wielkie pole do popisu w aranżacji naszego wnętrza. Biel komunikuje ciszę i spokój, pozwala się zrelaksować i wyciszyć umysł.

Blaty szklane nadzwyczajnie uzupełniają szlachetną formę podstawy, gwarantując jednocześnie odporność i wygodę użytkowania na lata.

Ta nieszablonowa jadalnia rewelacyjnie skomponuje się z wytwornymi dodatkami w stylu glamour jak chociażby z lustrami glamour. Warto dodatkowo pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną ławą, stolikiem czy konsolą należących do tej samej kolekcji mebli, kolekcji Ludwik.