Jadalnia glamour Meandro Nero - czarny meander, MeandroNero/J promocja 2022

Cena4369.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Zestawy mebli kuchennych

Opis

Jadalnia glamour Energia del Oceano - Energia Oceanu Wyrazista jadalnia ze stołem Ludwik o klasycznej formie w innowacyjnej interpretacji w komplecie z blatem szklanym białym i niebieskimi krzesłami z kolekcji Ludwik II pikowanych guzikami.

Niebieski kolor oddziałuje na nas, ale i nasze pomieszczenie. Wydaje się, że intensywny niebieski to kolor zimny, ale przynosi uspokojenie, jak jeszcze daje efekt powiększenia wnętrza. Sprzyja relaksowi i wypoczynkowi. Niebieski kolor przypomina nam niebo, morze i kwiaty, a więc wszystko to, z czym kojarzymy przyjemne chwile. Z tego również powodu nad wyraz niejednokrotnie wybierany jest on do aranżacji wnętrz. Kolor ten nadzwyczajnie komponuje się z różem, zielenią i brązem, a niezwykle z bielą, wytwarzając delikatną stylizację pomieszczenia. Wnętrze aranżowane z zastosowaniem koloru niebieskiego wygląda stylowo, modnie i odprężająco.

I taką właśnie jadalnię prezenujemy Państwu - Energia del Oceano. Niebieski kolor krzeseł w jadalni wprowadza energię do wnętrza, a w połączeniu z bielą blatu nadaje naszemu pomieszczeniu elegancji i klasy.

Blaty szklane doskonale uzupełniają szlachetną formę podstawy, zapewniając jednocześnie solidność i wygodę użytkowania na lata.

Ta nieszablonowa jadalnia świetnie skomponuje się z wysmakowanymi dodatkami w stylu glamour jak chociażby z lustrami glamour. Warto na dodatek pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną ławą, stolikiem czy konsolą należących do tej samej kolekcji mebli, linii Ludwik.