Jadalnia glamour Meandro Nero - czarny meander, MeandroNero/J promocja 2024

Cena4269.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Zestawy mebli kuchennych

Opis

Jadalnia glamour Energia del Oceano - Energia Oceanu Wyrazista jadalnia ze stołem Ludwik o klasycznej formie w innowacyjnej interpretacji w komplecie z blatem szklanym białym i niebieskimi krzesłami z kolekcji Ludwik II pikowanych kryształkami, guzikami lub z oparciem bez pikowania do wyboru.

Niebieski kolor oddziałuje na nas, lecz i nasze pokój. Wydaje się, że intensywny niebieski to kolor zimny, lecz przynosi uspokojenie, jak dodatkowo daje efekt rozszerzenia wnętrza. Sprzyja relaksowi i wypoczynkowi. Niebieski kolor przypomina nam niebo, morze i kwiaty, a więc wszystko to, z czym kojarzymy przyjemne chwile. Z tego też powodu szczególnie nieraz wybierany jest on do aranżacji wnętrz. Kolor ten świetnie komponuje się z różem, zielenią i brązem, a istotnie z bielą, tworząc delikatną stylizację pomieszczenia. Wnętrze aranżowane z zastosowaniem koloru niebieskiego wygląda stylowo, modnie i odprężająco.

I taką właśnie jadalnię prezenujemy Państwu - Energia del Oceano. Niebieski kolor krzeseł w jadalni wprowadza energię do wnętrza, a w połączeniu z bielą blatu nadaje naszemu pomieszczeniu elegancji i klasy.

Blaty szklane rewelacyjnie uzupełniają szlachetną formę podstawy, gwarantując jednocześnie odporność i wygodę użytkowania na lata.

Ta nieszablonowa jadalnia rewelacyjnie skomponuje się z stylowymi dodatkami w stylu glamour jak chociażby z lustrami glamour. Warto dodatkowo pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną ławą, stolikiem czy konsolą należących do tej samej linii mebli, linii Ludwik.