Komplet mebli ogrodowych 150cm norin - 24 kolory marki Producent: elior promocja 2020

Cena2798.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy ogrodowe

Opis

Niezapomniana chwila w parku albo ogrodzie z kimś naprawdę bliskim? A może udana impreza wraz ze znajomymi na świeżym powietrzu? Zadbaj o to, żeby czas spędzony wśród otaczającej Cię natury, był zawsze Twoim czasem odprężenia i przyjemną chwilą relaksu od codzienności.

Przyjemne momenty wolnego czasu wśród otaczającej Cię zieleni z całą pewnością pomoże Ci zapewnić mistrzowski i niebanalny pakiet mebli ogrodowych. Na niniejszej ofercie proponujemy Ci postępowy komplet mebli ogrodowych Norin 150cm firmy Elior, który oferujemy w aż 24 wariantach kolorystycznych do wyboru. Dzisiaj niewątpliwie dobierzesz odpowiednią barwę i design do otaczającego Cię krajobrazu.

W skład kompletu Norin 150cm wchodzą poniższe meble drewniane firmy Elior:

- 1szt. Ławka ogrodowa Norin 150cm.
- 2szt Fotel drewniany Norin 60cm.
- 1szt Ławka ogrodowa bez oparcia Norin 3X 150cm.
- 1szt. Stół ogrodowy Norin 150cm.

Powyższe meble możesz także dokupić pojedynczo. Zamawiając je w zestawie, korzystasz z promocyjnej ceny i oszczędzasz na wspólnej wysyłce. Wszystkie meble ogrodowe linii Norin marki Elior odnajdziesz także pojedynczo w naszym sklepie. Jeśli interesuje Cię inny zestaw, skontaktuj się z nami. Dobierzemy odpowiednie meble i specjalnie dla Ciebie, zaproponujemy promocyjną cenę. Zapraszamy!

zestaw mebli ogrodowych Norin 150cm wytwarzany został z naturalnego drewna olchowego o gęstości aż 550 kg na m3 i wytrzymałości nawet 172MP. Przy produkcji drewnianych mebli ogrodowych, bardzo ważny jest materiał, z jakiego został tworzony artykuł. Uważaj na tanie produkty, tworzone z drewna sosnowego lub lubianych drzew liściastych, które posiadają liczne wady i anomalie i wrodzone uszkodzenia techniczne takie jak: krętowłóknistość, falistość, mimośrodowość rdzenia, pęknięcia czy sękowatość.

Drewno olchowe wyró