Zestaw drewnianych mebli ogrodowych Linder 2X - brązowy, vidaxl_41814 promocja 2020

Cena2168.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy ogrodowe

Opis

Ogród to ważne miejsce, gdzie możemy odpocząć, a czas zdaje się płynąć inaczej. Warto o niego dbać i dobierać tylko najlepszy asortyment. Dlatego właśnie pragniemy zaoferować Ci ergonomiczny, jak na dodatek stylowy pakiet mebli do wykorzystania zewnętrznego. Linder 2X to fenomalny zestaw nie tylko do ogrodu, sprawdzi się dodatkowo na patio, tarasie lub werandzie. To także wyśmienita opcja dla swojskiej działki poza miastem, gdyż nadaje otoczeniu pogodnego klimatu, do którego chce się powracać.

komplet ten został wytworzony z olejowanego drewna akacjowego, które bezproblemowo znosi kaprysy pogody. Nie musisz więc martwić się, jeśli Linder 2X zostanie poddane działaniu silnego wiatru, słońca czy deszczu. Jesteśmy przekonani o jego trwałości do tego stopnia, iż dajemy Ci aż dziesięć lat gwarancji. Świetnie zdajemy sobie bowiem sprawę, iż meble nie powinny być sezonowym zakupem,starczyć Ci na długo i stać się częścią Twojego domu. Spraw, żeby to właśnie Linder 2X został ważnym elementem w Twoim otoczeniu, a wkrótce sam zdziwisz się, jak mogłeś bez niego funkcjonować.

bezusterkowe zestawienie

Wszystkie części zestawu są lekkie i proste do przenoszenia. Linder 2X liczy łącznie sześć krzeseł, a także owalny, rokzładany stół. Taki zestaw z pewnością sprawdzi się podczas posiłków na świeżym powietrzu, nadając im radosnej, rodzinnej atmosfery. Linder 2X zapewni Ci też wysoki poziom komfortu. Wszystkie krzesła posiadają możliwość regulacji – istnieje możliwość ustawienia ich w pięciu różnorodnych pozycjach. Blat stołu można poszerzyć, dzięki czemu pomieści on nawet wysmakowane obiady dla licznych gości. Kiedy zaś będziesz chciał zaoszczędzić miejsce, nic nie stoi na przeszkodzie, aby daną część złożyć i odstawić na potem. Wszystkie meble są dodatkowo dogodne do czyszczenia. Olejowaną powierzchnię wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką, aby w jednej chwili odzyskała właściwy lśnienie.

Vintage znów w cenie

Linder 2X wnosi do swego otoczenia ciepły, przyjemny nastrój. To estetyczne w swojej surowości połączenie dawnego stylu z nowoczesnym wykonaniem. Spójność stylistyczna zestawu sprawi,zjednoczysz go do szeregu różnorodnych aranżacji. To właśnie w tym tkwi geniusz klasycznego designu, iż sprawdzone przez lata pomysły wciąż się sprawdzają i odżywają na nowo. Ty także możesz postawić na nieco nostalgiczny, gustowny ko