Zestaw drewnianych mebli ogrodowych Linder - brązowy, vidaxl_41815 promocja 2020

Cena1728.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy ogrodowe

Opis

Ogród to miejsce odpoczynku i regeneracji, zaś czas zdaje się płynąć tam inaczej. Warto o niego dbać i dobierać tylko najkorzystniejszy asortyment. Dlatego także Tobie pragniemy zaoferować funkcjonalny, jak na dodatek stylowy zestaw mebli do korzystania zewnętrznego. Linder to znakomite uzupełnienie nie tylko dla ogrodu,również patio, tarasu albo werandy. Idealnie spełni oczekiwania na swojskiej działce poza miastem, gdyż nadaje otoczeniu pogodnego klimatu, do którego chce się powracać.

zestaw ten został wykonany z olejowanego drewna akacjowego, które bez problemu znosi kaprysy pogody. Nie musisz więc martwić się, jeśli Linder zostanie poddane działaniu silnego wiatru, słońca czy deszczu. Jesteśmy przekonani o jego trwałości do tego stopnia, że dajemy Ci aż dziesięć lat gwarancji. Znakomicie zdajemy sobie bowiem sprawę, że meble nie powinny być sezonowym zakupem,wystarczyć Ci na długo i stać się częścią Twojego domu. Spraw, aby to właśnie Linder został ważnym elementem w Twoim otoczeniu, a wkrótce sam zdziwisz się, jak mogłeś bez niego funkcjonować.

bezusterkowe zestawienie

Wszystkie elementy zestawu są lekkie i nietrudne do przenoszenia. Linder liczy łącznie sześć krzeseł i owalny stół. Taki pakiet bez wątpienia spełni oczekiwania w trakcie posiłków na świeżym powietrzu, nadając im radosnej, rodzinnej atmosfery. Linder zapewni Ci na dodatek wysoki poziom komfortu. Wszystkie krzesła posiadają możliwość regulacji – można je ustawić w pięciu rozmaitych pozycjach. Kiedy zaś będziesz chciał zaoszczędzić miejsce, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby daną część złożyć i odstawić na potem. Wszystkie meble są też dogodne do czyszczenia. Olejowaną powierzchnię wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką, żeby w jednej chwili odzyskała właściwy połysk.

Vintage znów w cenie

Linder wnosi do swego otoczenia ciepły, błogi nastrój. To estetyczne w swej minimalistycznieści połączenie dawnego stylu z nowoczesnym wykonaniem. Spójność stylistyczna zestawu sprawi,zjednoczysz go do szeregu zróżnicowanych aranżacji. To właśnie w tym tkwi geniusz klasycznego designu, iż sprawdzone przez lata pomysły wciąż się sprawdzają i odżywają na nowo. Ty dodatkowo możesz postawić na nieco nostalgiczny, szykowny koncept i włączyć Linder do swojego ogrodu już dziś!