Producent: elior Zestaw mebli ogrodowych belvo 2x - szary antracyt promocja 2020

Cena798.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy ogrodowe

Opis

Rozglądasz się za meblami do ogrodu, które będą równocześnie gustowne, ale i ergonomiczne? Czy męczą Cię już zestawy, które musisz w kółko czyścić? Zapraszamy Cię do zaznajomienia się z opisem Belvo 2X – kompletu, który został produkowany z myślą o postępowym ogrodzie. Podobny do rattanu wzór formuje nieprzemijalne zestawienie, zaś nasz polimer to alternatywa dla nietrwałego plastiku, tak typowego dla produktów konkurencji.

Wykreuj przytulny klimat w swym ogrodzie, patio albo na tarasie. Belvo 2X to bezawaryjna kombinacja, w której przoduje popularny minimalizm, choć niepozbawiony nuty wyrafinowania. Składają się na niego dwa krzesła z poduszkami do siedzenia, a także stół o okrągłym blacie, który został dopasowany do spożywania posiłków. Krzesła są stylizowane na rattan, co stanowi zgrabny ukłon w stronę przytulnej klasyki.

Komfort w Twoim ogrodzie

Każdy z produktów Elior został zaprojektowany tak, by służyć naszym klientom najlepiej i zgodnie ze swoim przeznaczeniem. w sytuacji mebli do ogrodu postawiliśmy na ich odporność, lecz i czystą, wyraźną linię kompletów. Belvo 2X cieszy oko bezusterkowym minimalizmem, równocześnie jest nad wyraz ergonomiczny. Spędzisz przy nim miło czas choćby w trudniejszych warunkach jak polowy wyjazd czy biwak. Blat stołu jest na tyle obszerny, aby zmieścić na nim cały posiłek, natomiast do krzeseł załączyliśmy komfortowe, poliestrowe poduszki.

Chwalona jakość

Poszukując wyposażenia do ogrodu, być może miałeś już kilka przykrych doświadczeń z chińskimi podróbkami lub zwyczajnie nietrwałym zakupem. Dlategobez wątpienia cenisz sobie sprawdzone rozwiązania. Produkty Elior uchodzą za niezwykle wytrzymałe, czego kolejnym dowodem jest komplet Belvo 2X. Polimer, z którego wykonano zestaw, jest łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Co jednak najważniejsze, całość wykazuje dużą niepodatność na zaplamienia czy rysy. Po prostu odpręż się bez myśli, iż niedogodne warunki zepsują Twoje meble po jednym tygodniu. Zadbaliśmy dodatkowo, żeby antracytowy kolor kompletu pozostał identyczny nawet po długofalowym wpływie promieni słonecznych.

zobacz sam!