Producent: elior Zestaw mebli ogrodowych belvo 4x - szary antracyt promocja 2020

Cena1308.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy ogrodowe

Opis

Rozglądasz się za meblami do ogrodu, które będą jednocześnie wysmakowane, lecz i ergonomiczne? Czy męczą Cię już zestawy, które musisz w kółko czyścić? Zapraszamy Cię do zapoznania się z opisem Belvo 4X – kompletu, który został wytwarzany z myślą o progresywnym ogrodzie. Podobny do rattanu wzór buduje nieśmiertelne zestawienie, zaś nasz polimer to alternatywa dla nietrwałego plastiku, tak specyficznego dla produktów konkurencji.

Wykreuj przytulny klimat w swym ogrodzie, patio lub na tarasie. Belvo 4X to bezawaryjna kombinacja, w której przoduje lubiany minimalizm, choć niepozbawiony nuty wyrafinowania. Składają się na niego cztery krzesła z poduszkami do siedzenia oraz stół o krągłym blacie, który został dostosowany do spożywania posiłków. Krzesła są stylizowane na rattan, co stanowi zgrabny ukłon w stronę przytulnej klasyki.

Komfort w Twoim ogrodzie

Każdy z produktów Elior został zaprojektowany tak, by służyć naszym klientom najlepiej i zgodnie ze swoim przeznaczeniem. w sytuacji mebli do ogrodu postawiliśmy na ich oporność, lecz i czystą, wyraźną linię kompletów. Belvo 4X zadowala oko niezawodnym minimalizmem, równocześnie jest niezwykle ergonomiczny. Spędzisz przy nim miło czas nawet w trudniejszych warunkach jak polowy wyjazd czy biwak. Blat stołu jest na tyle wielki, żeby zmieścić na nim cały posiłek, natomiast do krzeseł załączyliśmy komfortowe, poliestrowe poduszki.

Chwalona jakość

Poszukując wyposażenia do ogrodu, być może miałeś już kilka przykrych doświadczeń z chińskimi podróbkami lub zwyczajnie nietrwałym zakupem. Dlategoz pewnością cenisz sobie sprawdzone rozwiązania. Produkty Elior uchodzą za bardzo wytrzymałe, czego kolejnym dowodem jest zestaw Belvo 4X. Polimer, z którego wykonano zestaw, jest nieskomplikowany w utrzymaniu i czyszczeniu. Co jednak najważniejsze, całość wykazuje dużą niepodatność na zaplamienia czy rysy. Po prostu odpręż się bez myśli, iż niedogodne warunki zepsują Twoje meble po jednym tygodniu. Zadbaliśmy dodatkowo, aby antracytowy odcień kompletu pozostał identyczny choćby po długofalowym wpływie promieni słonecznych.

zobacz sam! <