Zestaw mebli ogrodowych Belvo 5X - szary antracyt, vidaxl_276137 promocja 2020

Cena2798.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy ogrodowe

Opis

Rozglądasz się za meblami do ogrodu, które będą równocześnie szykowne, lecz i poręczne? Czy męczą Cię już zestawy, które musisz w kółko czyścić? Zapraszamy Cię do zaznajomienia się z opisem Belvo 5X – kompletu, który został produkowany z myślą o nowoczesnym ogrodzie. Podobny do rattanu wzór stwarza nieprzemijalne zestawienie, zaś nasz polimer to alternatywa dla nietrwałego plastiku, tak typowego dla produktów konkurencji.

Wykreuj przytulny klimat w swoim ogrodzie, patio lub na tarasie. Belvo 5X to bezawaryjna kombinacja, w której przoduje modny minimalizm, choć niepozbawiony nuty wyrafinowania. Składa się na niego osiem krzeseł z poduszkami do siedzenia, a także stół o prostokątym blacie, który pomieści obiad dla całej rodziny. Krzesła są stylizowane na rattan, co stanowi zgrabny ukłon w stronę przytulnej klasyki.

Komfort w Twoim ogrodzie

Każdy z produktów Elior został zaprojektowany tak, aby służyć naszym klientom najlepiej i zgodnie ze swym przeznaczeniem. w sytuacji mebli do ogrodu postawiliśmy na ich niepodatność, lecz i czystą, wyraźną linię kompletów. Belvo 5X cieszy oko bezawaryjnym minimalizmem, jednocześnie jest wyjątkowo użyteczny. Spędzisz przy nim miło czas choćby w trudniejszych warunkach jak polowy wyjazd czy biwak. Istotnie pokaźny blat zmieści posiłki o dowolnych wymiarach, natomiast do krzeseł załączyliśmy komfortowe, poliestrowe poduszki.

Chwalona jakość

Poszukując wyposażenia do ogrodu, być może miałeś już kilka przykrych doświadczeń z chińskimi podróbkami albo zwyczajnie nietrwałym zakupem. Dlategobez wątpienia cenisz sobie sprawdzone rozwiązania. Produkty Elior uchodzą za szczególnie wytrzymałe, czego kolejnym dowodem jest komplet Belvo 5X. Polimer, z którego stworzono pakiet, jest łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Co jednak najważniejsze, całość wykazuje dużą odporność na zaplamienia czy rysy. Po prostu odpręż się bez myśli, iż niedogodne warunki zepsują Twoje meble po jednym tygodniu. Zadbaliśmy na dodatek, aby antracytowy odcień kompletu pozostał identyczny nawet po długotrwałym wpływie promieni słonecznych.

zobacz sam!