Zestaw mebli ogrodowych lares 3x - szary antracyt marki Producent: elior promocja 2020

Cena2668.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Zestawy ogrodowe

Opis

potrzebujesz trwałego zestawu, który sprawdzi się w Twoim ogrodzie? Masz dosyć skrzypiących mebli i odpadających części? Nie zastanawiaj się dłużej, Twój czas jest zbyt cenny, aby przebierać w półśrodkach. Z przyjemnością ukazujemy Ci uniwersalny, nowocześnie zaprojektowany komplet Lares 3X!

Nasz komplet to ukłon w stronę innowacyjnego minimalizmu. Składa się on z dziewięciu części: stylizowanego na rattan stołu, na którym zmieścisz obiad dla wszelkich gości i ośmiu komfortowych krzeseł. Całość wytwarzano z wysokiej jakości tworzywa polimerowego, który jest wytrzymały na światło słoneczne, uszkodzenia oraz nacisk. Odcień szarego antracytu uwydatni stylowy styl Twojego ogrodu, natomiast nowoczesny zarys zwiążesz do różnych jego aranżacji.

Na patio oraz wyjazdy

Czy będzie to wieczorna herbata tuż przy domu lub długi kemping – nie ma potrzeby, by spędzać je irytując się na szereg niewygód. Lares 3X to użyteczny zestaw, który weźmiesz ze sobą praktycznie wszędzie. Nasze asygnowane na zewnątrz meble projektujemy bowiem tak, by były wytrzymałe na niełatwe warunki pogodowe i proste do utrzymania. Nie musisz już dłużej przejmować się wpływem deszczu, śniegu czy długiej ekspozycji na słońce. To dzięki temu Lares 3X pozostanie Twoim wyborem na długi czas.

Po prostu… odpocznij

Na wykwintny komplet do ogrodu zawsze powinno znaleźć się miejsce, zarówno w trakcie sezonu jak i poza nim. Dzięki swojej ergonomii, Lares 3X przemieścisz w dowolne miejsce lub zwyczajnie przechowasz go na później. To idealne rozwiązanie do posiłków oraz odpoczynku na świeżym powietrzu. To wyraz praktyki ubranej w oszczędny, ale lubiany styl. Już dziś przekonaj się, że czasem najkorzystniejsze rozwiązania, to te najprostsze!

Wykreuj klimat swego ogrodu

innowacyjny standard zestawu Lares 3X sprawi,bez problemu zintegrujesz go do różnorodnych pomysłów, jakich bez wątpienia nie brakuje w Twojej głowie. Zgrabna, lekka kombinacja odświeży Twoją przestrzeń i nada jej nowoczesnego charakteru! To rozwiązanie dl