Carolina Herrera Good Girl Légère zestaw Edp 80 ml + Mleczko do ciała 80 ml dla kobiet promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Carolina Herrera Good Girl Légère zestaw Edp 80 ml + Mleczko do ciała 80 ml dla kobiet oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 333.23 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Carolina Herrera Good Girl Légère zestaw Edp 80 ml + Mleczko do ciała 100 ml dla kobiet
333.23
ELNINO PARFUM
Carolina Herrera Good Girl Légère zestaw Edp 80 ml + Mleczko do ciała 100 ml dla kobiet
357.79
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Zestawy zapachowe dla kobiet

Opis

perfumy Carolina Herrera Historia marki zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową serię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w bezzwłocznym tempie stały się obiektem pożądania innowacyjnych pań. Główny butik Herrery pozostał ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła ponadto wytwarzać perfumy Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany aromat dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł atrakcyjny sukces. Kompozycje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one innowacyjną generację aromatów zainspirowanych Nowym Jorkiem, przeznaczonych dla młodych, pewnych siebie, seksownych pań i kosmopolitycznych mężczyzn lubiących wielkomiejski styl życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i ponadczasowego stylu, pachnidła Carolina Herrera to symbol zniewalającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wymyślnia.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kombinacja różnych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour