Carolina Herrera Good Girl zestaw Edp 50ml + 75ml Balsam dla kobiet, 1921 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Carolina Herrera Good Girl zestaw Edp 50ml + 75ml Balsam dla kobiet, 1921 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 262.76 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Carolina Herrera Good Girl zestaw Edp 50ml + 75ml Balsam dla kobiet
262.76
E-Glamour.pl
Carolina Herrera Good Girl zestaw Edp 50ml + 75ml Balsam dla kobiet
268.54
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Zestawy zapachowe dla kobiet

Opis

perfumy Carolina Herrera Historia marki zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową kolekcję i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w momentalnym tempie stały się obiektem pożądania postępowych pań. Główny butik Herrery został ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła także tworzyć pachnidła Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany zapach dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł spektakularny sukces. Kompilacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały w trakcie współpracy Caroliny z córką. Stanowią one nowoczesną generację zapachów zainspirowanych Nowym Jorkiem, przeznaczonych dla młodych, pewnych siebie, zniewalających pań i kosmopolitycznych mężczyzn ceniących wielkomiejski styl życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i ponadczasowego stylu, pachnidła Carolina Herrera to symbol olśniewającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyszukania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kombinacja najróżniejszych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, ale Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour