Sisley Eau du Soir zestaw Edp 100ml + 150ml Krem do ciała dla kobiet (3473311968128) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sisley Eau du Soir zestaw Edp 100ml + 150ml Krem do ciała dla kobiet (3473311968128) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 592.62 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Sisley Eau du Soir zestaw Edp 100ml + 150ml Krem do ciała dla kobiet
592.62
E-Glamour.pl
Sisley Eau du Soir zestaw Edp 100ml + 150ml Krem do ciała dla kobiet
638.20
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Sisley
Kategoria:Zestawy zapachowe dla kobiet

Opis

perfumy Sisley producent Sisley to uznana, francuska firma założona w 1975 przez małżonków Huberta i Izabelę z Potockich hr. D'Ornano. Nazwa imperium powstała w wyniku inspiracji twórczością malarza impresjonisty Alfreda Sisleya słynącego z używania subtelnych kolorów w swoich dziełach.

Sisley jest jednym z niekwestionowanych światowych liderów kosmetyków wytwornych, proponując najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne, do makijażu i ekskluzywne perfumy. Marka Sisley ma własne laboratoria badawcze opracowujące zaawansowane formuły kosmetyczne w oparciu o fitokosmetologię – zastosowanie drogocennych, naturalnych elementów roślinnych w celu rozszerzenia wydajności preparatów, a także ochrony skóry.Pierwsze pachnidła Sisley - Eau du Soir zostały opracowane w 1970 roku, lecz oficjalna prezentacja premierowego zapachu marki to kompilacja Eau de Campagne.

Eau du Soir pozostał wprowadzony ponownie w 1990 roku i do dnia dzisiejszego jest światowym bestsellerem. Sisley pachnidła są wzbogacone o esencje roślinne i kwiatowe, dzięki temu bukiety zapachowe kreowane poprzez markę szczycą się elementami aromaterapii.pachnidła Sisley to rozkoszująca wirtuozeria najmodniejszych tendencji przypasowania do indywidualnych gustów.

tworzone dla pań tajemniczych, uwielbiających potężne i energiczne kompilacje, podkreślające sexappeal oraz uwodzące klasyczną elegancją. Kuszące, nasycone ekspresją, rozpieszczające zmysły swoją wyszukaną finezją i ciepłym wyrazem, to istne arcydzieła eksponujące cudowne zespolenia mistrzów sztuki perfumeryjnej.Copyright © E-Glamour.pl