Herbata Harney & Sons Blueberry Green, puszka saszetki 30 szt. promocja 2024

jest dostępny w sklepie SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Harney & Sons
Kategoria:Zielona herbata
Rodzaj ekspresowa

Opis

istotnie aromatyczna mieszanka, która składa się z liści chińskiej zielonej herbaty, trawy cytrynowej, cząstek amerykańskich borówek, chabrów oraz naturalnych olejków z jagody i wanilii. Zamknięta w 30 saszetkach i wyszukanej, metalowej puszce nie tylko wybitnie smakuje,na dodatek wyśmienicie się pokazuje.

Herbata polecana do parzenia od 2 do 3 minut, zalewana wcześniej wodą o temperaturze 80°C.

marka Harney & Sons to ekskluzywna linia herbat, gwarantująca najwyższą jakość, idealny fason i niezapomniane wrażenia. Proponuje każdemu miłośnikowi naparów takie mieszanki, które pozwalają doznać ceremonii picia herbaty w domowym zaciszu, na biznesowym spotkaniu czy w trakcie ważnych uroczystości.

Harney & Sons ma do zaoferowania ponad 300 odmian wysokogatunkowych herbat, pochodzących z najlepszych herbacianych regionów na całym świecie. Ich mieszanki obejmują takie klasyki jak Earl Grey, ale i smaki, które stały się słynne właśnie dzięki marce, czyli Hot Cinnamon Spice czy Paris. Bez względu jaką herbatę wybiorą degustatorzy, za każdym razem odnajdą w swojej filiżance nowe, ekscytujące wrażenia.

Masa netto: 75g