Sir Adalbert's Soursop Green Tea liściasta PUSZKA (4798810009431) promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Sir Adalbert's Tea
Kategoria:Zielona herbata
Rodzaj sypana

Opis

Sir Adalbert's Soursop Green Tea jest mieszanką najwyższej jakości zielonej herbaty, wykonanej na Sri Lance, z dodatkiem flaszowca miękkociernistego (ang. Soursop), którego owoce znane są dodatkowo pod hiszpańską nazwą guyabano. Roślina ta działa zbawiennie na nasz organizm, właściwości antybakteryjne i przeciwwrzodowe. Jej owoce są bardzo bogate w fruktozę, fosfor, potas i wapń, a także w witaminy: A, C, B1 i B2.

Sir Adalbert's Soursop Green Tea wytwarza szczególnie energiczny napar, cechujący się słodkim i przyjemnie kwaskowatym smakiem. To wyśmienity dobór dla każdej osoby szukającej orzeźwiającego i zdrowego gorącego napoju na bazie zielonej herbaty.

Herbata zapakowana jest w unikalną puszkę, posiadającą nad wyraz designerską wytłoczoną grafikę. Będzie genialnym pomysłem na podarek. W puszce wyszukamy opakowanie, woreczek strunowy, który gwarantuje, iż po otwarciu herbata pozostanie poprzez cały czas świeża i energiczna w smaku. Jej bogatym smakiem będziemy radować się jeszcze dłużej.

Sposób przygotowania:

1 łyżeczkę herbaty zalać gorącą wodą o temperaturze 90ºC. Parzyć 2-3 minuty.