Zielona herbata - 95% polifenoli - Katechiny + EGCG - 90 kaps. (5907483417996) promocja 2024

Cena59.12
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Aram Natura

Parametry

Producent:Yango
Kategoria:Zielona herbata

Opis

Zielona herbata odnosi się do suszu z liści herbaty chińskiej (Camellia sinensis), które zostały poddane obróbce parowej, by zapobiec utlenianiu, zachowując w ten sposób świeży smak i wszystkie wartości odżywcze.

Zielona herbata jest spożywana na całym świecie ze względu na jej cenne atrybuty wynikające z wysokiego poziomu zawartych w niej przeciwutleniaczy.

Praca mózgu

Filiżanka zielonej herbaty może zarówno relaksować, jak i wspomagać czujność i koncentrację. Oprócz zawartości kofeiny, zielona herbata jest bogata w L-teaninę, aminokwas posiadający zdolność przekraczania bariery krew / mózg. Oba te związki działają synergistycznie, wytwarzając bardziej jednostajny poziom energii, niżeli gdyby kofeina była spożywana samodzielnie.

Zielona herbata gromadzi także flawonoidowy galusan epigallokatechiny (EGCG), który moduluje aktywność mózgu, wspierając bardziej zrelaksowany i skupiony stan umysłu.

różnorodność antyoksydantów

Dieta bogata w przeciwutleniacze jest jedną z dróg do zdrowego, długiego życia. Antyoksydanty chronią przed wieloma czynnikami stresu środowiskowego, kreujejącego wolne rodniki w organizmie, które w procesie utleniania mogą powodować zniszczenie części komórek, takich jak białka, DNA i błony komórkowe. Przeciwutleniacze to związki, które ograniczają powstawanie wolnych rodników, albo neutralizują ich działanie.

Zielona herbata znana jest z najwyższej spośród wszystkich herbat zawartości przeciwutleniaczy. Te naturalne polifenole obejmują katechiny, w tym EGCG oraz kwas galusowy i niemało innych prawidłowych związków.

Ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany jest na zawartość 95% polifenoli, w tym 70% katechin i 40% EGCG.

Substancje zawarte w zielonej herbacie wpływają na: zwiększenie poziomu energii i poczucie witalności, zdrowie dolnych dróg moczowych, pracę układu sercowo-naczyniowego, stan psychiczny i funkcje poznawcze, kontrolę wagi, zachowanie sprężystości naczyń krwionośnych, korzystny poziom cholesterolu, ochronę przed stresem oksydacyjnym, wzmocnienie układu opornościowego.


STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o optymalne stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, iż w ten sposób możemy sprawnie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Sposób użycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie, po posiłku.

komponenty: Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) standaryzowany na zawartość min. 95% polifenoli oraz min. 70% katechin oraz min. 40% EGCG Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie)

Informacja: Suplement diety nie może być używany jako substytut różnorodnej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane nieznacznym dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym. tworzono w Unii Europejskiej.Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. Z o.o. Masa netto: 35,1 g.

Informacja alergiczna:
Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.


wykonane bez wykorzystania nienaturalnych substancji konserwujących, zapachowych albo barwiących.
artykuł wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2020/05/19/SD/A1D37F