Amica DIM437 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Amica DIM437 oraz 13 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1338.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Zmywarka AMICA DIM437ACBS DARMOWY TRANSPORT
1338.00
ELECTRO.pl
Amica DIM437ACBEU
1599.00
RTV EURO AGD
Amica DIM437ACBEU
1599.00
OleOle!
Zmywarka AMICA DIM437ACBS
1599.00
Media Expert
Zmywarka do zabudowy DIM437ACBS AMICA
1655.00
Leroy Merlin
Zmywarka AMICA DIM437ACBTD DARMOWY TRANSPORT
1661.55
ELECTRO.pl
Amica DIM437ACBTD
1661.55
OleOle!
Zmywarka AMICA DIM437ACBTD
1799.00
Media Expert
Amica DIM437ACBTD
1799.00
RTV EURO AGD
Amica DIM437ACBTLKD
2031.68
OleOle!
Zmywarka AMICA DIM437ACBTLKD DARMOWY TRANSPORT
2031.68
ELECTRO.pl
Amica DIM437ACBTLKD
2099.00
RTV EURO AGD
Zmywarka AMICA DIM437ACBTLKD
2099.00
Media Expert

Parametry

Producent:Amica
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 44 cm
Głębokość 55 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 10 kpl. naczyń
Zużycie wody 8 l
Ilość programów 7
Poziom hałasu 45 dB

Opis

Zmywarka DIM437ACBS

MaxiSpace3
Najwięcej czasu przy zmywaniu zajmuje wyjmowanie ze zmywarki sztućców. Teraz to nie problem. MaxiSpace3 trzeci, niezależny kosz umieszczony w górnej części komory widocznie to ułatwia. Nie musisz się już schylać, kosz ma także specjalne przegródki, dlatego wszystko przebiega szybciej i wygodniej. Zmywarka jest również bardziej pojemna bo nie tracisz miejsca na pojemnik na sztućce w dolnym koszu dzięki temu możesz włożyć więcej naczyń aż do 14 kompletów! A więcej naczyń w zmywarce to obszerniejsza ekonomia stosowania i pokaźniejsze oszczędności za każdym zmywaniem.

Klasa sprawności energetycznej A++
Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet i środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym zespala, niższe rachunki. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy A++ w stosunku do zmywarki klasy A+ wynosi 37 kWh/rok. Dzięki temu zyskasz nawet do 32 bezpłatnych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to skuteczność pod każdym względem! Zmywasz naturalnie i ekonomicznie!

Autoczyszczenie 70/90 min.
Nie uwielbiasz myć wnętrza zmywarki? Nie musisz! Pozwól jej wyczyścić się samej! Ze specjalnie dobranym programem do czyszczenia i pielęgnacji urządzenia oszczędzasz czas i energię. Wysoka temperatura i obroty zapewniają skuteczne domycie wszelkich zakamarków komory. Zmywarka jest czysta i odświeżona, zwiększa się też jej żywotność. A Ty odpoczywasz!

niedługi 20' 35/20 min.
Stopień zabrudzenia naczyń niejednokrotnie się różni. Gdy przygotowujesz się na przyjęcie gości, a szklanki czy kieliszki w szafce są zakurzone, nie musisz korzystać z długich programów zmywania! Uruchom Program krótki 20' i w mgnieniu oka wyciągnij ze zmywarki odświeżone naczynia. Oszczędzasz na czasie i zużyciu wody.

Program Auto 45° - 55°C/150 min.
Masz tyle zróżnicowanych parametrów zmywania do wyboru i nawet nie musisz pamiętać, którego użyć w danej sytuacji! Zmywarka sama dobierze dynamiczność mycia dopasowując właściwości do poziomu zabrudzenia naczyń! Dzięki specjalnemu czujnikowi będzie korygować ustawienia w trakcie cyklu zmywania, żeby na bieżąco optymalizować cały cykl. Naciśnij przycisk Auto i daj jej pracować!

BlueDot
Sprzęty Amica są tak ciche, iż możesz nie usłyszeć, kiedy pracują. Dlatego o trwającym procesie mycia oznajmia Cię subtelne światło rzucane na podłogę poprzez diodę LED umieszczoną na dole drzwi. Gdy zmywanie się kończy, światło początkuje migać, a następnie gaśnie. A Ty wiesz precyzyjnie kiedy rozpakować zmywarkę.

System Up&Down
Nie wszystkie naczynia mieszczą się we wnętrzu? System Up&Down nietrudne aranżowanie przestrzeni w zmywarce tak, jak chcesz. Możesz przesuwać górny kosz w górę i w dół, co pozwala Ci zyskać uzupełniające miejsce na obfite garnki lub wysokie szklanki i kieliszki. A regulować kosz możesz choćby przy pełnym załadunku! Więcej miejsca, więcej wygody!

Funkcja Opóźnienie Startu: 1-24 h
Wybierz właściwy moment. Funkcja pozwala zaprogramować zmywarkę tak, żeby uruchomiła się w najbardziej odpowiednim momencie, nawet do 24 godzin później. Dzięki temu możesz użyć bardziej opłacalną taryfę opłat za energię elektryczną.

ZoneWash
Szczęśliwie nie wszystkie naczynia są brudne, lecz jednak marzysz o tym, by posprzątać całą kuchnię? Możesz włożyć do zmywarki mniejszą ilość naczyń i wybrać sobie strefę mycia wykorzystując funkcję ZoneWash. Włączając górną natrysznicę, myjesz zawartość górnych koszy, włączając natomiast dolną - myjesz to, co pozostało umieszczone na dole. Jeśli mimo wszystko wykorzystasz do tej mniejszej ilości naczyń obie natrysznice - będą pracowały naprzemiennie. Gwarantuje to oszczędność czasu i pieniędzy. Pełnia możliwości przy niepełnym załadunku.

3 częściowy układ filtrów
teraz możesz mieć pełne zaufanie do swojej zmywarki. Wszystkie zanieczyszczenia usuwane są przez widoczny, trzyczęściowy układ filtrów. Każdy z trzech filtrów pełni inną rolę. Główny filtr zatrzymuje resztki jedzenia, rozdrabnia je i likwiduje ze zmywarki. Filtr gruboziarnisty zatrzymuje duże kawałki, na przykład kości, które następnie trzeba usunąć ręcznie. Wreszcie trzeci z filtrów - mikrofiltr zatrzymuje resztki jedzenia w specjalnym zbiorniku i uniemożliwia im powrót do komory zmywarki. Potrójne zabezpieczenie, dłuższa żywotność zmywarki i wysoka efektywność mycia.

Komora ze stali rdzoodpornej
Nie musisz już martwić się o żywotność swej zmywarki, która ma wnętrze z kwasoodpornej stali szlachetnej. Dzięki czemu przy właściwym używaniu nie grozi jej korozja. Lecz to nie wszystko. Ten wariant stali ogranicza osadzanie się różnorodnych substancji - na przykład tłuszczu. Dzięki temu, w środku zmywarki nie namnażają się bakterie. Naczynia są naprawdę czyste i można z nich bezpiecznie korzystać.

AquaStop
Zmywarce Amica nie grozi nagły i niekontrolowany wyciek wody! Jest przed nim znakomicie zabezpieczona. W sytuacji jakiejkolwiek awarii włączy się system AquaStop, który samoczynne odetnie dopływ wody. Teraz możesz mieć pewność, iż zmywarka nie zaleje ani Twojego mieszkania, ani, tym bardziej, mieszkania sąsiadów. Wszystko jest pod kontrolą.

Składane elementy w koszach

Masz dobór! Możesz tak ułożyć naczynia w zmywarce, jak będzie Ci wygodnie. Nie udało się załadować wszystkich naczyń, które powinny trafić do środka? Wykorzystaj składane półeczki w górnym koszu i stwórz sobie taką przestrzeń, jakiej potrzebujesz. Jeśli jednak potrzebujesz umyć garnki czy półmiski złóż grzebienie w dolnym koszu, w ten sposób zyskasz płaską powierzchnię, która pomieści obszerne naczynia. Oba kosze są tak przemyślane, aby można je było scalić do potrzeby chwili. Przy każdym procesu mycia możesz zastosować dowolną, wybraną kompilację.

Bezpieczne mycie kieliszków
Naczynia posiadają przeróżne kształty. To obserwacja dość oczywista, lecz problem pojawia się, kiedy trzeba je zrównoważenie poukładać w zmywarce. Teraz mamy bezpieczne rozwiązanie. Kosze w zmywarkach są dodatkowo usztywnione odpowiednimi silikonowymi uchwytami, które nie tylko oddzielają od siebie szklanki, kubki i kieliszki, ale także minimalizują ich przesuwanie, naczynia nie ocierają o siebie i dzięki czemu nie rysują się. Kieliszki, jak wiadomo, to najmocniej krucha część zastawy. Dlatego dodatkowo do mycia kieliszków przeznaczono jeszcze jedno osobne akcesorium, które dla bezpieczeństwa pozostało wykończone silikonem. Dzisiaj możesz zmywać bez obaw i masz pewność, że naczynia będą nie tylko czyste, ale i bezpieczne.

HotAir System
Już nie musi Cię nękać wizja rozstawionych wszędzie naczyń, które po wyjęciu ze zmywarki potrzebują czasu żeby wyschnąć! W HotAir System suszenie odbywa się na zasadzie kondensacji - woda z naczyń, rozgrzanych wysoką temperaturą ostatniego płukania, odparowuje. Wnętrze zmywarki i znajdujące się w niej powietrze jest ciepłe, a naczynia suche. Czysto, sucho i komfortowo.

Niskie zużycie wody
Jeżeli troszczysz się o środowisko i jednocześnie dbasz o swój domowy budżet z całą pewnością docenisz zmywarki Amica. Potrzebują one mniej wody na cykl, by osiągać najkorzystniejsze efekty. To oznacza mniejsze koszty zawsze, gdy zmywarka zmywa! Każdy litr ma znaczenie - mniej zużywasz, więcej oszczędzasz. Ekologia i ekonomia w jednym.

Silnik Twin-Speed
podczas jednego procesu zmywasz najróżniejsze naczynia. A przecież delikatne filiżanki wymagają innych warunków aniżeli masywne garnki Dlatego bezszczotkowy silnik w zmywarkach Amica zagwarantuje zróżnicowane stopnie ciśnienia wody subtelne naczynia w górnym koszu są bezpieczne, gdy w dolnym koszu trwa intensywne zmywanie uciążliwych zabrudzeń. Zmywarka pracuje też ciszej i pobiera mniej energii, a silnik ma większą trwałość.

WashRestart
Awaria prądu? Nie musisz uruchamiać wybranego programu mycia naczyń od początku. Dzięki funkcji Memory, zmywarka zapamięta wszystkie ustawienia i automatcznie wznowi pracę w tym miejscu, w którym ją, z braku zasilania, przerwała.

System zabezpieczeń przed zalaniem
Zmywarka pracuje, a Ty zastanawiasz się, czy w tym czasie możesz pójść do sklepu albo na spotkanie z przyjaciółmi? Oczywiście, że możesz. Nad zmywarką czuwa cały system zabezpieczeń, który nie pozwoli jej zalać mieszkania. Zmywarka może więc bezpiecznie zostać sama w domu. A jeśli w czasie jej pracy zachcesz się zdrzemnąć - śpij spokojnie!

Program intensywny 60°C/165 min.
Aby umyć potężnie zabrudzone naczynia, takie jak np. Przypalone garnki, nie starczy zwykły program. Przed zmywaniem stanowczym niezbędne jest zmywanie wstępne. Płukanie odbywa się dwukrotnie w zimnej i raz w gorącej wodzie. Program aktywny, wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów sprawia,nawet przypalony tłuszcz znika bez śladu.