Beko DIN28431 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Beko DIN28431 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zmywarka BEKO DIN28431
1899.00
MediaMarkt.pl
Zmywarka BEKO DIN28431
1899.00
Media Expert
Zmywarka BEKO DIN28431 DARMOWY TRANSPORT
1899.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Beko
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 14 kpl. naczyń
Ilość programów 8

Opis

AquaIntense AquaIntense to dopełniające ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze dokładniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin.

AquaIntense choćby pięciokrotnie rozszerza produktywność zmywania. Zawiasy SlideFit Zawiasy SlideFit pozwolą Ci z łatwością zainstalować front zmywarki bez konieczności podcinania cokołu, tak aby Twoja kuchnia nie straszyła nieestetycznymi szczelinami i niespasowanymi krawędziami.

Zmywarka Beko z zawiasami SlideFit będzie pasowała do każdego rodzaju mebli kuchennych. Dno ze stali rdzoodpornej Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model.

W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna gwarantuje wyraźnie większą solidność i wyższy poziom higieny wewnątrz urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, iż nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą w środku Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli radować się nią przez niemało lat.

Fast+ Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie pokaźnie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej sprawności.

GlassShield Jedną z flagowych i najistotniej innowacyjnych funkcji zmywarek Beko jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia,dodatkowo 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

mocne ramię myjące wzmocnione ramię przemywające w zmywarkach Beko sprawniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami. Połowa załadunku Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki aby ją uruchomić!

Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu umożliwia dowolne rozłożenie naczyń na górnym albo/i dolnym koszu. Silnik inwerterowy Silnik inwerterowy to same zalety: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu, a także niższy pobór energii.

Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie. TrayWash Tace z piekarnika są na ogół tłuste i potężnie zabrudzone, a poprzez ich nieporęczność ciężko myje się zarówno ręcznie, jak i w zmywarce.

Właśnie dlatego Beko zainstalowało w swych zmywarkach specjalne uchwyty, w których bez trudu umieścisz aż do trzech brudnych tac, a ich myciem zajmie się Twoja zmywarka. Jedno zmartwienie mniej, a w dodatku możesz zapomnieć o tłustych plamach, które ciężko jest domyć ręcznie.

Program automatyczny Allin1 Twoja zmywarka Beko samoczynnie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, aby w pełni wykorzystać możliwości użytego detergentu.

Program Quick&Shine oryginalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który nadzwyczajnie nadaje się do codziennego zmywania.